Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın en popüler mekanı Brezilya’dan

11 Aralık, 2013 | 10:21

brezilya-sao-paulo Sosyal paylaşım sitesi Facebook, dünyanın en popüler mekanlarını araştırdı. Listenin ilk sırasında Sao Paulo’da bulunan Ibirapuera Parkı bulunuyor.

Kullanıcıların yer bildirimlerinden yola çıkılarak yapılan araştırmada Brezilya‘nın Sao Paulo kentinde bulunan Ibirapuera Parkı dünyanın en popüler mekanı seçildi.

Ibirapuera Parkı’nı sırasıyla Venedik’in San Marco Meydanı, Singapur’da bulunan Marina Bay Sands Oteli, Barselona’nın Rambra Bulvarı ve Tokyo’nun Disneyland’ı izledi.

Moskova’daki ünlü Gorki Parkı ise dünyada en çok ziyaret edilen mekanlar listesinde 25. sırada yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barselona, Barselona İspanya, Brezilya, Brezilya haberleri, Brezilya turu, Ibirapuera Parkı, Ibirapuera Parkı Brezilya, Moskova, Moskova turu, Sao Paulo, Sao Paulo Brezilya, Sao Paulo turu, Venedik, Venedik Karnavalı, Venedik turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları