Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın en lüks balayı mekanları

12 Ağustos, 2015 | 07:52

Romantik ve unutulmayacak bir balayı hayal eden çiftler için dünyanın en lüks balayı mekanları…

İşte yeni evli çiftlerin hayallerini süsleyen romantik  balayı turlarını lüks bir tatile dönüştüren mekanlar;

Fregate Island Private

1 – Fregate Island Private – Seyşeller: Seyşeller konuklarına el değmemiş turkuaz renkteki Hint Okyanusu sularında beyaz kumlu plajlar, bakir rekli ormanlar ve mercan resiflerini sunmaktadır. Bölge aynı zamanda zengin yaban hayatına ev sahipliği yapıyor. Biraz pahalı olsa da unutulmaz bir balayı için daha iyisi düşünülemezdi. Fregate Island Private, Princess Anne ve Brad Pitt gibi birçok ünlüyü konuk etmiştir.

Banyan Tree Madivaru

2 – Banyan Tree Madivaru – Maldivler: Maldivler, hayatınız boyunca bir kez de olsa ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri. Bura da bulunan Banyan Tree Madivaru’da çiftler teknede, plajda ve terastaki hamakta güzel vakit geçirebilirler. Ayrıca plajda mum ışığıyla birlikte romantik bir akşam yemeği yemeleri de mümkün. Maldivler Balayı Turları hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Viceroy Resort on St. Lucia

3 – Viceroy Resort on St. Lucia – Karayip: Karayip adaları, harika günbatımı manzarası ve eşsiz güzellikteki plajları ile en gözde tatil mekanlarından birisidir. Martinique ve Barbados adaları arasındaki Lucia, Güney Karayip’in mücevheridir. Ada görkemli Piton Dağları, yağmur ormanları ve güzel plajlar ile çevrilidir.

Constance Le Prince Maurice

4 – Constance Le Prince Maurice – Mauritius: Hint Okyanusunun kalbinde bulunan Mauritius, sizler için macera dolu bir tatil, inanılmaz güzellikte ulusal bir park ve yaban hayatını gözleyebileceğiniz tropik ormanlar sunuyor. Adalar üzerinde bulunan ve en lüks romantik otel kabul edilen Constance Le Prince Maurice; darkwood mobilya ile parlatılmış tahta yer döşemeleri, geniş odalar ve sofistike tasarımlar içermektedir. Le Prince Maurice iki havuzu, yemekleriniz için özel terası ve plajı ile harika bir balayı geçirmenize garanti verir.

Ca Maria Adele

5 – Ca Maria Adele – Venedik: Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Venedik’te romantik bir yer bulmak sorun değildir. Venedik’te pek çok saray, lüks otellere dönüştürülmüştür. Seçiminizi kolaylaştırmak için Venedik’in en romantik oteli olarak kabul edilen Maria Adele’yi sizlere daha uygun bulduk. 16. Yüzyıl’da inşa edilen saray, 12 yatak odasına sahiptir. Enfes mimarinin dekoru ipek kumaşlar, Afrika ahşap mobilya, kürk duvar kağıdı, mermer şömineler, Swarovski kristalleri, Murano avizeleri gibi birçok lüks objeyle tamamlanmıştır. Venedik Balayı Turları İçin Tıklayın

Monastero Santa Rosa

6 – Monastero Santa Rosa – Amalfi Coast: İtalya’nın Amalfi sahilinde baş döndürücü dağ yolları, diğer lüks yerlerden biridir. Tiren Denizi’ne bakan bir dağ üzerine inşaedilen Monastero Santa Rosa, romantizmin özüdür. 20 odalı lüks butik otel, 17. Yüzyıl’da manastır olarak kullanılıyordu. Rahibeler 19. yüzyılda bu manastırı boşalttı. Seksi yatakları, temiz çarşafları, bahçe ve terasları, düz pırıl pırıl mavi deniz manzarası, uçurumun kenarındaki sonsuzluk havuzu ile harika bir deneyim sunuyor.

Amankila

7 – Amankila – Bali: Endonezya takımadalarının en çok tanınanı olan Bali, korsanların ve ejderhaların ülkesidir. Büyüleyici bir manevi kültüre yakın olmak ve açık hava etkinliklerine katılmak isteyen tüm çiftler için harika bir yer. Bali’de üç otel var; bunlardan biri doğu kıyısında uçurumun üzerinde duran Amankila’dadır. Otel konuklarına, 34 suit oda ve spa terapileri sunuyor. Sazdan yapılmış çatı, kişiye özel duvarları, bahçe ve uçurumun kenarında üç katlı bir sonsuzluk havuzu ile geleneksel Bali köyü gibi tasarlanmıştır. Bali Balayı Turları Tıklayın

kuba-klasik-balayi-turlari 8 – Küba Ülkenin geçmişi Güney Amerika’dan gelen yerlilerin yaşam izleriyle başlar. İspanyolların keşfiyle devam eder macera… Ülke tarihinde önemli bir yeri olan ABD adı ise tarih kitaplarının sayfalarında sıkça geçer. Santa Clara Che’nin Anıt Mezarı, Trinidad Kolonyal Mimarisi ya da Cienfiegus Neoklasik Mimarisi kitaplar dışında tarihsel süreç hakkında fikir verebilir. Cıvıl cıvıl sokaklar, nostaljik arabalar ve kıvrak dans ritimleri ile birçokları için rüyanın tanımıdır bu gururlu ülke. Küba Klasik Balayı Turu fırsatını kaçırmayın!

Kaynak: Sabah

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
balayı mekanları, balayı turları, Bali Balayı Turları, Banyan Tree Madivaru, Ca Maria Adele, Ca Maria Adele balayı, Constance Le Prince Maurice, en lüks balayı mekanları, Fregate Island Private, lüks balayı mekanları, lüks balayı turları, Maldivler, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Venedik Balayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları