Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın En İyisi Seçilen Changi Havalimanı, tam otomatik terminalini açtı!

22 Ekim, 2018 | 11:45

Dünyanın En İyisi Seçilen Changi Havalimanı, tam otomatik terminalini açtı!

Dünyanın En İyisi Seçilen Changi Havalimanı, tam otomatik terminalini açtı. Skytrax tarafından, geçtiğimiz altı yıl boyunca Dünyanın en iyisi seçilen Singapur’daki Changi Havalimanı, tam otomatik Terminal 4’ü hizmete soktu.

Skytrax tarafından, geçtiğimiz altı yıl boyunca Dünyanın en iyisi seçilen Singapur’daki Changi Havalimanı, tam otomatik 4. terminalini açtı.

Büyük bir havalimanına indiğinizde terminal içerisinde yürürken içeride bulunan tek insanın bir gümrük memuru olduğunu hayal edebilir misiniz?.

Changi Havalimanı Terminal 4 açıldı

Dünyanın En İyisi Seçilen Changi Havalimanı, tam otomatik terminalini açtı

İşte Uzakdoğu‘nun’nın en yoğun uluslararası havalimanı olan Singapur’daki Changi Havalimanı, bu hizmeti yolcularına sunmaya başladı.

Changi Havalimanı, geniş otomasyon hedefini takip ederek geleceğin havalimanı botlarını test etmeye yönelik yeni terminalini tamamladı. Kargo hizmetinden, giriş turnikelerine, temizlikten, kontrol kulesinin yaptığı tüm işlere kadar yalnızca robotların olduğu bir havalimanı…

Changi Airport sırada Terminal 5 var

Sırada Terminal 5 var

Singapur’da bulunan Changi Havalimanı’nın Terminal 4 olarak adlandırılan bölümü bu ayın başlarında hizmete girdi. Yetkililerin bu bölümü açmasındaki en büyük neden, en büyük ve en otomatik yolcu terminallerinden biri haline gelmesi ve önümüzdeki 10 içerisinde açmayı planladığı Terminal 5’in açıldığında bu bölüme yardımcı olması.

Terminal 5, 50 milyon yolcuyla başa çıkabilecek büyüklükte bir terminal olacak. webtekno’nun haberine göre, Singapur, otomasyon konusunda başarılı olmak için bazı nedenlere sahip. Bunların arasında yerel halkın içerisinde, bu tür temizlik, bagaj taşıma ve gıda ambalajlama işlerinde çalışabilecek yeterlilikte istekli kişi bulunmaması var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Changi Havalimanı, Dünyanın En İyi Havalimanı, Geleceğin havalimanı, Singapur, Terminal 4, Terminal5, Uzakdoğu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları