Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın en iyi First Class’ı İstanbul’da

06 Kasım, 2010 | 12:27

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad, “Dünya’nın En İyi First Class Servisi” ödüllü ‘Diamond First Class’ hizmetini İstanbul’a getiriyor.

Etihad, 14 Kasım – 1 Aralık 2010 tarihleri arasında İstanbul’dan Abu Dabi’ye uçan yolcularına ‘Diamond First Class’ta seyahat etme imkanı sunacak.

BAE’nin ulusal havayolu şirketi bu tarihler arasında İstanbul-Abu Dabi seferlerini üç kabinli Airbus A330 uçağıyla gerçekleştirecek. Dileyen Etihad konukları haftanın beş günü düzenlenen uçuşlarda ‘Diamond First Class’ konforunu tüm vergiler dahil servis bedeli hariç 2786 Euro’dan başlayan fiyatlarla yaşayabilecek.

Etihad’ın “Inspired Service” konseptiyle geliştirdiği Diamond First Class süitlerinde, konuklara daha fazla özel alan ve konfor sunmak için tasarlanan kişisel gardrop, mini bar ve 23 inç LCD ekranlar bulunuyor. Yenilikçi E-BOX sistemini kullanarak televizyon programları, filmler ve oyunlardan dilediklerini seçip otel konforunda seyahat edebilien Diamond First Class konukları ayrıca süitlerine yerleştirilen telefonu kullanarak Etihad Oda Servisi’nden faydalanabiliyor. Etihad, İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak; Avustralya, Asya ve Afrika’da, aralarında Sidney, Melbourne, Pekin, Singapur, Bangkok, Kuala Lumpur, Tokyo, Johannesburg, Kolombo, Seul ve Bangalore’nin de bulunduğu yirminin üzerinde önemli merkeze bağlantı olanağı da sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Diamond First Class, Etihad, Etihad İstanbul, İstanbul, İstanbul Haberleri, İstanbul Konserleri, Santana İstanbul, seyahat gazetesi, tatil gazetesi, turizm gazete, turizm gazeteleri, Turizm Gazetesi, turizm siteleri, turizm tatil gazetesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları