Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın En İyi Dalış Resortu Belli oldu

09 Aralık, 2016 | 09:12

Dünyanın En İyi Dalış Resortu Belli oldu

The World Travel Awards 2016, Sun Siyam Iru Fushi Maldivler’de düzenlenen resmi tören ile birlikte sahiplerini buldu.

Constance Hotels & Resorts bu önemli ödül töreninde “World’s Leading Dive Resorts” ödülünü kazandı.

23.’sü gerçekleştirilen ödül töreninde “World’s Leading Dive Resorts” kategorisinde Constance Hotels & Resorts’un Hint Okyanusu’nda bulunan dört destinasyonu olan, Maldivler, Seyşeller, Mauritius ve Madagaskar da bu ödülün sahibi oldu. Ödülü, otel adına Constance Hotels & Resorts Moofushi Genel Müdürü Olivier De Guardia aldı.

The World Travel Awards 2016, Sun Siyam Iru Fushi Maldivler’de düzenlenen resmi tören ile birlikte sahiplerini buldu.

1192 ada ve 26 mercan adalar grubundan oluşan Maldivler, dünyanın en renkli ve popüler dalış merkezlerine sahiptir. UNESCO tarafından korunma altında olan birçok mercan ada dünya çapında dalış severlerin favorisidir. Constance Hotels & Resorts’de dalış sporuna oldukça önem veriliyor. Constance Hotels & Resorts, dalış sporu ile ilgili misafirlerine de dersler veriyor.

World Travel Awards, seyahat turizmi ve misafirperverliği endüstrisinin tüm kilit sektörlerinde mükemmelliği kabul etmek, ödüllendirmek ve kutlamak için 1993 yılında kuruldu. Bugün, World Travel Awards markası küresel olarak kalitenin nihai niteliği olarak tanınmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels & Resorts, Dalış, Maldivler,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları