Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın en iyi 100 oteli arasında 20 Türk oteli

16 Temmuz, 2009 | 12:19

Amara Beach Resort Dünyanın en büyük tur operatörlerinden TUI’nin 35 milyon müşterisi arasında yaptığı anketle belirlediği ”Dünyanın En İyi 100 Oteli” arasında, 20 Türk oteli yer aldı.

TUI Türkiye Ürün ve Kontratlar Müdürü Melih Yetiş, 1 Ocak-31 Aralık 2008 tarihleri arasında tüm dünyada TUI markası ile seyahat eden 35 milyon müşteri arasında, tamamen misafir memnuniyetine dayalı anket çalışması yapıldığını hatırlattı.

Anket çalışmaları sonucu belirlenen ”Dünyanın En İyi 100 Oteli” arasına 20 Türk otelinin de girdiğini kaydeden Yetiş, bu otellerin dünyanın en prestijli turizm ödülü olan ”TUI Holly” ödülünü almaya hak kazandıklarını belirtti.

Yetiş’in verdiği bilgiye göre, ”Dünyanın En İyi 100 Oteli” arasına giren Türk otellerinin adları şöyle:

”Amara Beach Resort, Barut Hotel Acanthus, Barut Hotel Hemera Resort & Spa, Barut Hotel Lara Resort Spa & Suites, Barut Hotel und Appartements Arum, Club Ali Bey Manavgat, Club Ali Bey Belek, Club Magic Life Kemer Imperial, Gloria Serenity Resort, Hillside Beach Club, Hotel Amara Wing Resort, Hotel Delphin Deluxe Resort, Hotel Delphin Palace, Hotel Melas Resort, İberotel Sarıgerme Park, Kempinski Hotel The Dome, Kirman Hotel Arycanda De Luxe, Kumkoy Beach Resort und Spa, Robinson Club Nobilis, Robinson Club Pamfilya.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amara Beach Resort, Barut Hotel Acanthus, Barut Hotel Hemera Resort & Spa, Barut Hotel Lara Resort Spa & Suites, Barut Hotel und Appartements Arum, Club Ali Bey Belek, Club Ali Bey Manavgat, Club Magic Life Kemer Imperial, Gloria Serenity Resort, Hillside Beach Club, Hotel Amara Wing Resort, Hotel Delphin Deluxe Resort, Hotel Delphin Palace, Hotel Melas Resort, İberotel Sarıgerme Park, Kempinski Hotel The Dome, Kirman Hotel Arycanda De Luxe, Kumkoy Beach Resort und Spa, Robinson Club Nobilis, Robinson Club Pamfilya,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları