Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın en etkileyici ve nadir arabaları Dublin’de sergilenecek!

29 Mart, 2016 | 11:15

Gumball 3000 İrlanda’nın başkenti Dublin önümüzdeki günlerde otomobil yarışı severlerin ilgiyle takip ettiği bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Gumball 3000 adı altında Amerika’da büyük ses getiren 3000 bin millik yarışa katılacak araçlar İrlanda’nın başkenti Dublin’de sergilenecek.

30 farklı ulustan dünyanın en pahallı, en etkileyici ve en nadir 100 aracı, Dublin’deki Merrion Square’da 30 Nisan’da sergilendikten sonra Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast ve İskoçya’nın Edinburgh şehirlerini de kapsayan yarışta boy gösterecekler. Yarış, 1 Mayıs’ta start alacak ve Birleşik Krallık topraklarından Bükreş’e kadar uzanacak.

David Hasselhoff Dublin’e geliyor

Kara Şimşek dizisindeki Michael Knight karakteriyle hafızalara kazınan David Hasselhoff de önümüzdeki ay Dublin’deki bu muhteşem etkinliğe katılmak üzere şehre gelecek.

David Hasselhoff

Son olarak 2017 yılında vizyona girmesi beklenen Baywatch filminde rol alan 63 yaşındaki David Hasselhoff, Gumball 3000 yarışına pek de yabancı değil. Usta aktör daha önce 2011 yılında Londra’da gerçekleşen etkinliğe katılarak yarışın startını vermişti.

Ünlü akını

Yarışın kurucusu Maximillion Cooper, David Hasselhoff’un yanı sıra Grammy adayı olmuş Hollandalı DJ Afrojack, ABD’li kayakçı Tony Hawk ve F1 pilotu David Coulthard gibi ünlülerin de yarışın startının verileceği tarih olan 1 Mayıs Pazar günü, orada olacaklarını duyurdu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Hasselhoff, David Hasselhoff dublin, David Hasselhoff irlanda, David Hasselhoff kara şimşek, David Hasselhoff kimdir, Gumball 3000, Gumball 3000 dublin, Gumball 3000 irlanda,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları