Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyanın en cazip ülkesi Hindistan

01 Aralık, 2013 | 14:01

hindistan-yatirim Dünyanın en cazibeli yatırım merkezi Hindistan seçildi. Çin’i geride bırakarak ilk sıraya yerleşen Hindistan, yatırımcıların yeni gözdesi.

Uluslararası profesyonel hizmetler şirketi Ernst & Young’ın 70 ülkede 1600 kıdemli yönetici arasında düzenlediği anketin sonuçlarına göre, en cazibeli beş ülke Hindistan, Brezilya, Çin, Kanada ve Amerika oldu.

Yılda iki kez gerçekleştirilen ankette, yılın ilk yarısında zirvede bulunan Çin, unvanını Hindistan’a kaptırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Çin, Ernst & Young, Hindistan, Hindistan ekonomi, Hindistan Haberleri, Hindistan turu, Hindistan yatırım, Kanada,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları