Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyada en çok ücretsiz WI-FI noktası Seul ve Moskova’da

29 Ekim, 2015 | 14:01

Dünyadaki büyük şehirler arasında en çok WI-FI noktasına sahip iki şehrin Güney Kore’nin başkenti Seul ile Rusya’nın başkenti Moskova olduğu ortaya çıktı.

PricewaterhouseCoopers (PwC) danışmanlık şirketinin dünyanın en büyük şehirleri arasında yaptığı araştırmaya göre Moskova Güney Kore’nin başkenti Seul’un ardından dünyada en çok ücretsiz WI-FI noktasına sahip şehir oldu.

Moskova; Londra, Berlin, Singapur ve daha birçok şehri geride bıraktı. Ayrıca bir Moskovalının şehirdeki toplu taşıma araçlarını kullanarak gerçekleştirdiği ortalama yolculuk sayısı 473 olarak hesaplandı ve Moskova bu kategoride dünyada 4. sırada yer aldı.

Şehir içindeki toplam park alanında ilk sırada yer alan Moskova park sayısında ise İngiltere’nin başkenti Londra ile liderliği paylaştı. Moskova’daki toplam park alanı şehrin yüzde 17’sini oluşturuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berlin, Güney Kore, Güney kore Haberleri, Londra, Moskova, Moskova haberleri, moskova wifi, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova, Seul, seul wifi, Singapur, wifi, wifi moskova, wifi seul,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları