Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyada bir ilk… Amerikalılara Türk Lirası ile Amerika tatili!

06 Eylül, 2018 | 13:15
Dünyada bir ilk... Amerikalılara Türk Lirası ile Amerika tatili!

Dünya’da Bir İlk! Amerikalılara Türk Lirası ile Amerika tatili

ABD dolarının 6 lira geçtiği şu günlerde dünyanın önde gelen turizm acentelerinden World Travel Service (WTS) dünyada bir ilke imza atarak, Amerikalılara Türk Lirası ile Miami tatili satmaya başladı. WTS, Türkiye’den yurt dışı tatiline gideceklerin yanı sıra dünyanın her ülkesindeki tatil tutkunları için Türk Lirası fiyatlarıyla indirim kampanyası başlattı.

Yurt çapında yaygınlaşan Türk Lirası ile ticarete farklı bir bakış açısı getiren WTS, Amerikalılara kendi ülkelerinde Türk Lirası tatil yaptıracak!

Dünyaca ünlü havayolu şirketi Emirates ve aynı zamanda FIFA Resmi Tur Operatör Partneri de olan WTS, başlattığı Türk Lirası ile yurt dışında tatil kampanyası dünyada büyük yankı uyandırdı.

Dünyada bir ilk… Amerikalılara Türk Lirası ile Amerika tatili!

ABD başta olmak üzere Avrupa ve dünyanın birçok ülkesinde dönmeye başlayan bu reklamlar, Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Yunanistan, İtalya gibi ülkelerde reklamların çıktığı  vatandaşlarının görebilmesi ve WTS’nin turlarına Türk Lirası ile katılabilmesi için İngilizce olarak hazırlandı.

Neredeyse Türkiye’de bir gecelik otel fiyatına 5 gece oda/kahvaltı konaklama fırsatını dünyanın birçok turizm cennetinde 399 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla tatil severlere sunan WTS’nin Türk Lirası Kampanyası’nda sadece Miami bulunmuyor!

WTS, Fransız vatandaşları için Amsterdam, Varadero, Havana, Londra, İstanbul, Samui ve Bali reklamlarını yayınlamaya başladı

WTS, Fransız vatandaşları için Amsterdam, Varadero, Havana, Londra, İstanbul, Samui ve Bali reklamlarını yayınlamaya başladı

Londra, Barcelona, Tokyo, Venedik, Paris…

Varadero (Küba), Londra, Barcelona, Atina, Tokyo, Roma, Venedik, Paris, Prag, Amsterdam gibi dünyaca ünlü şehirler de bu kampanya kapsamında. WTS tarafından düzenlenen bu kampanya bu şehirlerle de sınırlı değil.

Tayland‘ın tatil merkezi Koh Samui, Endonezya’nın balayı adası Bali, Hindistan’dan Goa gibi birçok tropik cennet de WTS’nin bu müthiş kampanyasına dahil edildi.

ABD sosyetesinin en sık ziyaret ettiği yerlerin başında gelen ve muhteşem güzellikte sahilleri olan Miami’deki Tropics Hotel’de 4 gece 5 gün 599 TL’den başlayan konaklama fiyatları sunulan WTS’nin kampanyasında, Miami Beach’teki Seagull Hotel’de ise sadece 799 Türk Lirası’na konaklama imkanı sunuluyor.

Küba’da 4 gece her şey dahil 999 TL!

ABD’nin ambargosunu sürdürdüğü ancak Türk vatandaşlarının vizesiz olarak rahatlıkla seyahat edebildikleri, dünyada en çok görülmek istenen ülke olan Küba’nın Varadero kenti de WTS’nin Türk Lirası ile sunulan kampanyasına dahil olan şehirlerden bir.

Türk Lirası ile Yurt Dışı Turları

Özgürlükler ülkesi Küba’nın Varadero kentinde, her şey dahil konseptiyle 4 gece sadece 999 Türk Lirası’na konaklayabilirsiniz.

WTS’nin başlattığı Türk Lirası ile Yurt Dışı Kampanyası’nın bir başka “her şey dahil” fırsatı ise Yunanistan Halkidiki’deki Forest Park Hotel. Halkidiki’nin muhteşem atmosferinde 3 gece her şey dahil konaklama fiyatı WTS kampanyasında 799 Türk Lirası’ndan başlamakta.

WTS'nin kampanyasında Yunan Adaları da var

WTS, İngiltere, Hollanda, Almanya ve İskandinav ülkelerinde Yunan Adaları’nın reklamlarını paylaşıyor.

WTS’nin kampanyasında Yunan Adaları da var!

Türkiye’nin yanı sıra, yurt dışında da büyük ilgi gören WTS’nin Türk Lirası ile Yurt Dışı Turları kampanyasında bazı fiyatlar şöyle;

WTS, “Türk Lirası ile Yurt Dışı Turları” kampanyasında en yakın destinasyonlardan biri olan Bulgaristan’ın turizm cenneti Varna’daki Hotel Perla’nın standart odasında tam 4 gece oda kahvaltı konaklamayı 299 liradan, Burgas Avenue Hotel’de ise yine 4 gecelik oda kahvaltı konaklamayı 499 TL’den başlayan fiyatlarla tatilcilere sunmakta.

Yunan Adaları‘nın en ünlülerinden olan Rodos Adası’ndaki Hermes Studios ile Kos Adası’ndaki Silver Beach’te de 3 gece oda konaklama fiyatı 399 Türk Lirası’ndan başlarken, yine aynı fiyata Viyana Hotel Arpi Vienna’da 3 gece oda kahvaltı konaklama imkanından yararlanılabilmekte.

Vizesiz gidebileceğiniz Phuket, Budva, Sarande, Belgrad turları

WTS yeni kampanyasında Türk vatandaşlarını da unutmadı. Türk vatandaşlarının vizesiz seyahat edebildiği ülkelerden biri olan Sırbistan’ın başkenti Belgrad’taki Rex Hotel de WTS kampanyasına dahil olan oteller arasında. Rex Hotel’de 4 gece oda kahvaltı konaklama ücreti sadece 499 lira.

Avrupa’nın yeni turizm gözdelerinden Arnavutluk Sarande’deki Hotel Piccolino’da da aynı şartlar sunulmakta.

Türk vatandaşlarına vize uygulamayan ülkelerden Karadağ’ın dünyaca ünlü turizm cenneti Budva’daki Oaza Hotel’de 4 gece konaklama ücreti ise 599 TL ile kampanya dahilinde tatilinizi yapabileceğiniz yerlerden biri.

Yeryüzünün cenneti Phuket sadece 499 TL

WTS, Tayland tatil reklamlarını İngiltere, Almanya, Hollanda, İtalya gibi ülkelerde yayına soktu.

Yeryüzünün cenneti Phuket sadece 499 TL

WTS’nin “Türk Lirası ile Yurt Dışı Turları” kampanyasındaki en can alıcı destinasyonlardan biri ise dünyanın her ülkesinden tatilcilerin akın ettiği Tayland’ın ünlü Phuket Adası’ndaki Ibis Phuket Patong.

Yeryüzü cenneti Phuket adasındaki Ibis Hotel’de 5 gece oda kahvaltı konaklama fiyatı sadece 499 Türk Lirası!

WTS sanat tutkunlarını da unutmadı

WTS ile Salzburg’a giden tatilciler, Mozart dinletisini ücretsiz olarak izleyecek.

WTS sanat tutkunlarını da unutmadı.. Mozart dinletisi ücretsiz!

Dünyanın en önemli kültür ve sanat şehirlerinin başında gelen Avusturya’nın Salzburg kentinde 2 gece oda kahvaltı 399 liralık fiyatıyla kampanyaya dahil olan yerler arasında.

WTS Salzburg’a giden sanat tutkunları için bir de sürpriz hazırladı. WTS ile Salzburg’a giden tatilciler, Mozart dinletisini ücretsiz olarak izleme fırsatını da yakalamış olacak.

Fransa’nın başkenti Paris’teki Hipotel Paris Bordeaux Menilmontant’ta da WTS’nin kampanyasıyla 499 TL’den başlayan fiyatlarla 3 gece oda kahvaltı konseptiyle konaklayabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerikalılara Türk Lirası ile Amerika tatili, Dünyada bir ilk, Emirates partneri, FIFA Resmi Tur Operatör Partneri, Phuket Tatili, Türk Lirası ile Miami tatili, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları