Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca ünlü Rio Karnavalı başlıyor

08 Ocak, 2016 | 09:15

Rio Karnavalı Dünyanın en ünlü ve en renkli festivallerinden Rio Karnavalı, tüm görkemiyle başlıyor.

Her insanın hayatında en az bir kez katılması gereken, dünyanın sayılı sokak festivelleri arasında gösterilen ünlü Rio Karnavalı başlamak üzere.

2016 Yaz Olimpiyatları’na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Brezilya, daha öncesinde her yıl olduğu gibi muhteşem şovların sergilendiği, samba okullarının kıyasıya bir yarış sonrası hazırlağı dans gösterilerinin sokaklardan eksik olmadığı dev bir partiye yani Rio Karnavalı ‘na sahne olacak.

rio karnavalı

Rio Karnavalı Programı & Rezervasyon için Tıklayın

Şubat ayında milyonlarca kişinin Rio Karnavalı için rotasını çevireceği Rio de Janerio kenti, renkli günler yaşamaya hazırlanıyor. Dev İsa Heykeli, Maracana Stadı, büyüleyici güzellikteki sahiller ve daha fazlası ile tüm bunların yanında Rio Karnavalı önümüzdeki dönemde Rio kentini ziyaret etmek için geçerli sebeplerden.

Rio de Janerio Karnvalı & Brezilya Turları Video;

Küçük bir not: Rio Karnavalı önerisi, Rio Karnavalı ‘na katılmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmakta fayda var. Erken davranıp otelinizi ve biletlerinizi rezerve ettirmeniz daha uygun fiyatlara Rio Karnavalı coşkusuna ortak olabilirsiniz. Rio Karnavalı rezervasyon için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya Karnaval, Brezilya turu, Rio Karnaval turları, Rio Karnavalı, Rio Karnavalı 2016, Rio Karnavalı Brezilya, Rio karnavalı ne zaman, Rio Karnavalı programı, Rio karnavalı turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları