Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca Ünlü Otel Zinciri İkiye Ayrılıyor

07 Ağustos, 2017 | 13:25

Wyndham Worldwide

 

Dünyaca ünlü otel zinciri Wyndham Worldwide ikiye ayrılma kararı aldığını açıkladı.Wyndham Worldwide, Wyndham Hotel Group ve Wyndham Vacation Ownership olarak ayrılacağı açıklandı.

Wyndham Worldwide dünyanın diğer otel zincirleri, Marriott, Starwood ve Hilton’un izlerini takip ederek, şirketi iki ayrı işe ayıracağını açıkladı: Bir yandan Wyndham Hotel Group ile oteller ve diğerinde devremülk işletmeleri yönrtimi için Wyndham Vacation Ownership olarak ayırıyor.

Wyndham Worldwide’ın CEO’su Stephen Holmes, “Bu faaliyetle, her bir şirketin ana faaliyetinde daha profesyonel bir odaklanma yapmasına izin veren, sermaye artırımı ve her bir şirketin pazara cevap vermesi için gerekli değişiklikleri yapmak için konumlandırmayı kolaylaştıran, hissedar değerini koruyacak en iyi yapı olacağını düşünüyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Wyndham Hotel Group, Wyndham Vacation Ownership, Wyndham Worldwide,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları