Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca ünlü İngiliz grup Cantabile,başkentte

27 Mart, 2014 | 10:15

Dünyaca ünlü İngiliz grup Cantabile,başkentte İngilizlerin vokal müzik efsanesi “Cantabile-The London Quartet” başkent Ankara’da konser verdi.

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth için Buckingham Sarayı’nda ve Kraliyet Yatı’nda defalarca sahne alması dolayısıyla “Kraliçenin müzisyenleri” olarak da tanına grup Türkçe sunum ve esprileriyle beğeni topladı.

Devlet Resim Heykel Müzesi’ndeki konserde, koral eserlerin yanı sıra eğlendirici komik eserleri de repertuarında bulunduran grup, 30 yılı aşkın sanat hayatında 15 albüm çıkadı ve dünyanın pek çok ülkesinde 2 binden fazla konser verdi.

Michael Steffan, Steven Brooks, Richard Bryan ve Mart Flemming’den oluşan Cantabile, sahne performansı ve izleyicilerle kurduğu sıcak iletişim ile dünyanın sayılı kabare-vokal topluluklarından biri olarak anılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, Cantabile, Cantabile-The London Quartet, ingiliz müzisyen, İngiltere, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, Kraliçenin müzisyenleri, Kraliçenin müzisyenleri ankara, Kraliçenin müzisyenleri cantabile, Mart Flemming, Michael Steffan, Richard Bryan, Steven Brooks, The London Quartet,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları