Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca ünlü İngiliz grup Cantabile,başkentte

27 Mart, 2014 | 10:15

Dünyaca ünlü İngiliz grup Cantabile,başkentte İngilizlerin vokal müzik efsanesi “Cantabile-The London Quartet” başkent Ankara’da konser verdi.

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth için Buckingham Sarayı’nda ve Kraliyet Yatı’nda defalarca sahne alması dolayısıyla “Kraliçenin müzisyenleri” olarak da tanına grup Türkçe sunum ve esprileriyle beğeni topladı.

Devlet Resim Heykel Müzesi’ndeki konserde, koral eserlerin yanı sıra eğlendirici komik eserleri de repertuarında bulunduran grup, 30 yılı aşkın sanat hayatında 15 albüm çıkadı ve dünyanın pek çok ülkesinde 2 binden fazla konser verdi.

Michael Steffan, Steven Brooks, Richard Bryan ve Mart Flemming’den oluşan Cantabile, sahne performansı ve izleyicilerle kurduğu sıcak iletişim ile dünyanın sayılı kabare-vokal topluluklarından biri olarak anılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, Cantabile, Cantabile-The London Quartet, ingiliz müzisyen, İngiltere, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, Kraliçenin müzisyenleri, Kraliçenin müzisyenleri ankara, Kraliçenin müzisyenleri cantabile, Mart Flemming, Michael Steffan, Richard Bryan, Steven Brooks, The London Quartet,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları