Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca ünlü İngiliz grup Cantabile,başkentte

27 Mart, 2014 | 10:15

Dünyaca ünlü İngiliz grup Cantabile,başkentte İngilizlerin vokal müzik efsanesi “Cantabile-The London Quartet” başkent Ankara’da konser verdi.

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth için Buckingham Sarayı’nda ve Kraliyet Yatı’nda defalarca sahne alması dolayısıyla “Kraliçenin müzisyenleri” olarak da tanına grup Türkçe sunum ve esprileriyle beğeni topladı.

Devlet Resim Heykel Müzesi’ndeki konserde, koral eserlerin yanı sıra eğlendirici komik eserleri de repertuarında bulunduran grup, 30 yılı aşkın sanat hayatında 15 albüm çıkadı ve dünyanın pek çok ülkesinde 2 binden fazla konser verdi.

Michael Steffan, Steven Brooks, Richard Bryan ve Mart Flemming’den oluşan Cantabile, sahne performansı ve izleyicilerle kurduğu sıcak iletişim ile dünyanın sayılı kabare-vokal topluluklarından biri olarak anılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara, Cantabile, Cantabile-The London Quartet, ingiliz müzisyen, İngiltere, İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, Kraliçenin müzisyenleri, Kraliçenin müzisyenleri ankara, Kraliçenin müzisyenleri cantabile, Mart Flemming, Michael Steffan, Richard Bryan, Steven Brooks, The London Quartet,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları