Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca ünlü 160 fenomen İstanbul’u tanıtmak için geliyor!

04 Ekim, 2018 | 14:01

Dünyaca ünlü 160 fenomen İstanbul'u tanıtmak için geliyor!

Dünyaca ünlü 160 fenomen İstanbul’u tanıtmak için geliyor. Aralık ayında gerçekleştirilecek olan Inflow Global Summit 2018 kapsamında 160 yabancı sosyal medya fenomenini İstanbul’a gelecek. Türkiye, yüksek turizm geliri için önemli bir ev sahibi olacak.

Dünyaca ünlü 160 fenomen 2018’in son ayında İstanbul’a geliyor. Inflow Global Summit 2018 kapsamında Türkiye’ye gelecek olan sosyal medya fenomenleri, İstanbul’un tanıtımında da bulunacak.

Dünyada oldukça etkili yönlendirme etkisine sahip 160 sosyal medya fenomeni Influencer, gazetevatan.com’un haberine göre İstanbul’un arka sokaklarında, sahillerinde ve parklarında gezerek yaptıkları paylaşımlarla satın alma gücü yüksek 500 milyon kişiye etki edecek.

Dünyaca ünlü 160 fenomen İstanbul’u tanıtmak için geliyor!

İstanbul’a gelecek olan sosyal medya fenomenlerinden 30’u üç grup halinde İstanbul’u yaptıkları paylaşımlarla dünyaya tanıtacak.

INFLOW Summits kurucusu Afşın Avcı konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Dubai’ye giden bir turistin günlük 570, Londra’ya giden bir turistin günlük 150 dolar harcama yaptığını söyleyen Avcı, İstanbul’da bu rakamın 103 dolarda kaldığını ve uzun süredir artmadığını ifade etti.

İstanbul’a gelen turistlerin yarımadaya hapsolma gibi kötü bir alışkanlığa sahip olduğunu bunun da harcamalara olumsuz etki ettiğini söyleyen Afşın Avcı, “Etkinlik kapsamında dünyanın en etkili insanlarını Türkiye’ye getirip bir konferans düzenleyeceğiz. Bu fenomenler İstanbul’da paylaşımlar yapıp dünya vatandaşlarına bir nevi çağrıda bulunacak. Ancak biz bunların içinden 30 tanesi ile çok özel bir çalışma yapacağız. Bunlar Belgrad ormanında yürüyüş yapacak, Arnavutköy’de balık yiyecek, Caddebostan’da bisiklet sürecek, Beşiktaş ve Kadıköy’de çarşıyı gezecek” şeklinde konuştu.

İstanbul’u dünyaya tanıtacak o fenomenlerden bazılarının, Alice, Farah ve Nadine Abdel, Aziz ve Zaklina Berrido Diana Curmei, Eslimah, Kristina Makeeva, Michael Zee, Yasmina Olfi, Kate& Olly, Sendi Skopljak, Lisa Tellbe, Arian Zamani, Saif Ben Ammar, Alina Frendy, Habiba Da Silva olacağı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alice, Alina Frendy, Arian Zamani, Aziz ve Zaklina Berrido Diana Curmei, Eslimah, Farah ve Nadine Abdel, Habiba Da Silva, Inflow Global Summit 2018, Kate& Olly, Kristina Makeeva, Lisa Tellbe, Michael Zee, Saif Ben Ammar, Sendi Skopljak, Sosyal medya fenomeni, Yasmina Olfi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları