Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Yıldızlarının Tatil Tercihleri, Maldivler

23 Şubat, 2017 | 07:15

beckhamfamilymaldives turizmtatilseyahat

Dünya Yıldızlarının Tatil Tercihleri ve Kutlama İçin Seçenekleri Maldivler.

David Beckham ve Ailesi bu sene yeni yılı Maldivler de kutladılar. Ayrıca, Jennifer Hawkins ve sevgilisi gibi ünlü isimler bu senede kutlamalar için Maldivler’de Bungalow evlerini seçiyor. Aslında bir çok ünlü Maldivler’den Bungalow kiralıyor veya gizlilik için sadece Bungalow Resort otellerini tercih ediyorlar. Maldivleri farklı kılan özelliklerin başında Turkuaz renginde ve tertemiz sahilleri başta gelmektedir. Ayrıca, balayı ve özel gün kutlamaları için sanki özel dizayn edilmiş dünya’da ki cennet gibi bir turistik tatil merkezi. Yeni evlenen bir çok çiftin balayı kutlamaları ve sevgililerin kutlamaları veya kaçamak yapmak istedikleri yer olarak Maldivler tercih ediliyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Beckham, David Beckham Maldivler, Jennifer Hawkins, Maldivler,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları