Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya turizminin başaktörleri EMITT’te buluşuyor!

25 Ocak, 2018 | 10:44

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bugün başladı. Büyük bir açılış etkinliğiyle başlayan fuar, her yıl olduğu gibi yine turizm sektörünün tüm paydaşlarını aynı çatı altında buluşturuyor.

Bu yıl yine yoğun ilgiye sahne olan fuar, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 25-28 Ocak 2018 tarihleri arasında gezilebilecek. EMITT şimdiye kadar başta Hindistan, Endonezya, Filipinler, Rusya, Balkan Ülkeleri, İtalya, Bulgaristan ve Yunanistan olmak üzere 106 ülkeden 2 bin 686 davetli tur operatöründen rekor sayıda başvuru aldı.

50 bin ziyaretçi bekleniyor

22. kez kapılarını açan EMITT, fuar katılımcılarına ve ülke turizmine katkı sağlayacak 600 davetli tur operatörünün başvurusunu onayladı. TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB’in desteğiyle ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin iş ortaklığında düzenlenen EMITT’i bu yıl 50 binden fazla kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Tüketiciye büyük fırsat

EMITT bugün ve yarın turizm profesyonellerine, üçüncü ve dördüncü gününde ise tatil tüketicilerine yönelik olacak. Tatil tüketicileri fuarda seçtikleri tatil destinasyonlarını inceleyebilecek ve bütçelerine uygun tatil rotalarını, cazip fiyatlarda ‘erken rezervasyon’ kampanyaları ile ulaşma imkanına sahip olabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
22. EMITT oğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KOSGEB, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Hava Yolları, Türkiye Otelciler Federasyonu, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği, TÜROFED, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları