Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Turizm Örgütü’nde Büyük Seçim

11 Mayıs, 2017 | 09:34
UNWTO Seçimi

UNWTO Seçimi

Turizm’in Kalbi Olan (UNWTO) Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nde Büyük Seçim

“eturbonews” isimli turizm portalında yayınlanan habere göre her biri yıllardan ver, turizmde tecrübesi ve geniş ilişkiler ağı olan toplam 6 aday, 12 mayıs da yapılacak olan UNWTO Genel sekreterlik seçiminde yarışa girecek. Bu kadar güçlü rakiplere rağmen Gürcistan’ın eski İspanya büyükelçisi olarak pek turizm bilgisi ve ilişkisi olmayan bir başka aday, Zurab Pololikashvili’nin en yüksek kazanma şansının olduğu söyleniyor.

Pololikashvili’nin yüksek kazanma şansları kulislerde yapılan gayri resmi anlaşmalara göre ortaya çıkmış. “eturbonews” tarafından aktarılan söylentilere göre gürcistan’ın adayı, her biri “executive member” olarak beşer başka ülkenin oyunu da temsil eden Almanya’nın ve Fransa’nın birleşik oyları ile adeta genel sekreterlik makamına getirilecek.

UNWTO Dünya Turizm Örgütü Seçimi

UNWTO Dünya Turizm Örgütü seçimine katılacak olan 33 üyeye 12 mayıs cuma gününde “etiğe ve ahlaka uygun” şekilde oy vermelerini, sorumlu davranacaklarını ve en önemlisi UNWTO önümüzdeki zorlu dönemde iyi yönetebilecek, kalifikasyonu yerinde olan bir adayı seçmeleri için çağrı yaptığı “eturbonews” haberinde belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Turizm Örgütü, Dünya Turizm Örgütü Seçimi, UNWTO, UNWTO Genel Sekreter,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları