Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Turizm Örgütü’nde Büyük Seçim

11 Mayıs, 2017 | 09:34
UNWTO Seçimi

UNWTO Seçimi

Turizm’in Kalbi Olan (UNWTO) Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nde Büyük Seçim

“eturbonews” isimli turizm portalında yayınlanan habere göre her biri yıllardan ver, turizmde tecrübesi ve geniş ilişkiler ağı olan toplam 6 aday, 12 mayıs da yapılacak olan UNWTO Genel sekreterlik seçiminde yarışa girecek. Bu kadar güçlü rakiplere rağmen Gürcistan’ın eski İspanya büyükelçisi olarak pek turizm bilgisi ve ilişkisi olmayan bir başka aday, Zurab Pololikashvili’nin en yüksek kazanma şansının olduğu söyleniyor.

Pololikashvili’nin yüksek kazanma şansları kulislerde yapılan gayri resmi anlaşmalara göre ortaya çıkmış. “eturbonews” tarafından aktarılan söylentilere göre gürcistan’ın adayı, her biri “executive member” olarak beşer başka ülkenin oyunu da temsil eden Almanya’nın ve Fransa’nın birleşik oyları ile adeta genel sekreterlik makamına getirilecek.

UNWTO Dünya Turizm Örgütü Seçimi

UNWTO Dünya Turizm Örgütü seçimine katılacak olan 33 üyeye 12 mayıs cuma gününde “etiğe ve ahlaka uygun” şekilde oy vermelerini, sorumlu davranacaklarını ve en önemlisi UNWTO önümüzdeki zorlu dönemde iyi yönetebilecek, kalifikasyonu yerinde olan bir adayı seçmeleri için çağrı yaptığı “eturbonews” haberinde belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Turizm Örgütü, Dünya Turizm Örgütü Seçimi, UNWTO, UNWTO Genel Sekreter,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları