Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Turizm Forumu İstanbul ‘da Başladı

18 Şubat, 2017 | 09:03

dünya turizm forumu turizmtatilseyahati

Dünya Turizm Forumu İstanbul’da Başladı.

Dünya Turizm Forumu 16 şubat’da başladı ve hafta sonu boyunca devam edecek organizasyon ve konuşmalar ile tamamlanacak olan forum beklenen ilgiyi çekemedi. Türkiye’nin önemli organizasyonlarından olan ve geçen senelerde dünyanın her yerinde bakanlar düzeyinde katılımlar gerçekleşirken, bu yıl maalesef beklenen ilgiyi üstüne çekemeyen bir organizasyon oldu.

Dünya çapında 300 bloggers ve infuluencers davet edildi ve seyahat üzerine gezgin bloggers ve fenomen youtuberlar üzerine konuşmacılar seçildi. Aynı zamanda Sayın Başbakan Binali Yıldırım’da açılışta konuşma gerçekleştirdi. Ama hem forumda hemde açılış konuşmalarında boş yerlerin olması ve beklenen ülkelerden katılımcıların gelmemesi, organizasyonun heyecanını azalttı.

Katılım Gösteren Ülkeler

Azerbaycan, Makedonya, Benin, Zimbabve, Bosna Hersek, Gana, Somali, Türkmenistan, Kosova, Özbekistan, Filipinler, Kamboçya ve KKTC oldu.

Foruma Beklenen ve Katılım Göstermeyen Ülkeler

ABD, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Güney Amerika, Orta Amerika ve Kuzey Amerika ülkeleri, Çin, Güney Kore ve Japonya gibi uzakdoğu ülkeleri foruma katılım göstermediler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Benin, Bosna Hersek, Dünya Turizm Forumu, Filipinler, Gana, Kamboçya, KKTC, Kosova, Makedonya, Özbekistan, Somali, Türkmenistan, Zimbabve,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları