Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Turizm Forumu İstanbul ‘da Başladı

18 Şubat, 2017 | 09:03

dünya turizm forumu turizmtatilseyahati

Dünya Turizm Forumu İstanbul’da Başladı.

Dünya Turizm Forumu 16 şubat’da başladı ve hafta sonu boyunca devam edecek organizasyon ve konuşmalar ile tamamlanacak olan forum beklenen ilgiyi çekemedi. Türkiye’nin önemli organizasyonlarından olan ve geçen senelerde dünyanın her yerinde bakanlar düzeyinde katılımlar gerçekleşirken, bu yıl maalesef beklenen ilgiyi üstüne çekemeyen bir organizasyon oldu.

Dünya çapında 300 bloggers ve infuluencers davet edildi ve seyahat üzerine gezgin bloggers ve fenomen youtuberlar üzerine konuşmacılar seçildi. Aynı zamanda Sayın Başbakan Binali Yıldırım’da açılışta konuşma gerçekleştirdi. Ama hem forumda hemde açılış konuşmalarında boş yerlerin olması ve beklenen ülkelerden katılımcıların gelmemesi, organizasyonun heyecanını azalttı.

Katılım Gösteren Ülkeler

Azerbaycan, Makedonya, Benin, Zimbabve, Bosna Hersek, Gana, Somali, Türkmenistan, Kosova, Özbekistan, Filipinler, Kamboçya ve KKTC oldu.

Foruma Beklenen ve Katılım Göstermeyen Ülkeler

ABD, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Güney Amerika, Orta Amerika ve Kuzey Amerika ülkeleri, Çin, Güney Kore ve Japonya gibi uzakdoğu ülkeleri foruma katılım göstermediler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Benin, Bosna Hersek, Dünya Turizm Forumu, Filipinler, Gana, Kamboçya, KKTC, Kosova, Makedonya, Özbekistan, Somali, Türkmenistan, Zimbabve,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları