Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Rio Karnavalıyla Coşuyor

24 Nisan, 2009 | 20:30

Dünya Rio Karnavalıyla Coşuyor Evet dünya coşuyor, çünkü binlerce kişi karnaval zamanı Brezilya’ya akın ediyor.

Karnaval Brezilya’nın ikinci büyük şehri olan Rio De Janeiro’ da yapılıyor. Paskalyadan yedi hafta önce düzenlenen festival genellikle Şubat aylarına denk gelmekte.

Bu eğlenceli etkinlik 4 gün boyunca durmaksızın devam ediyor ve bu dört günün iki gününde samba okullarının katıldığı yarışmalar yapılıyor. Yarışmalarda çok heyecanlı ve renkli sahnelere şahit oluyorsunuz. Jüri üyelerinin verdiği kararlara dayanarak, kazanan okul en iyi samba okulu seçiliyor ve güzel bir para ödülü alıyor.

Bu muhteşem festival sırasında sokaklar cıvıl cıvıl ve renkli görüntülere sahne olur. Siz de eğlenmeyi seviyor ve bu olağanüstü müzik, dans şölenine dahil olmak istiyorsanız, 2010 yılının 13-16 şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan karnavala katılabilirsiniz.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Rio Karnavalı, Brezilya Karnavalı, Eğlence, Festivaller, Rio De Janeiro, Rio Karnavalı, Samba Okulları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları