Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Riga Sarışınlar Festivali’ne akın ediyor

03 Mayıs, 2013 | 15:33

Riga Letonya Sarisinlar Festivali Go Blonde

Dünya’da Go Blonde olarak bilinen Riga Sarışınlar Festivali’nde binlerce sarışın bir arada olacak. / Letonya Festivali Turizm Haberleri

Birbirinden güzel 10 bin kadar sarışını bir arada görmek isteyenler için muhteşem bir fırsat imkanı: Riga Sarışınlar Festivali.

Sarışınlar Festivali Letonya’da binlerce sarışının her sene bir araya gelmesiyle yapılan bir festival. Festivalde tüm gün boyunca Letonya’nın birbirinden güzel sarışınları, ışıl ışıl parlayan pembe kıyafetleri ve festivale özel dikilmiş kıyafetleri ile birçok etkinlik yapıyorlar ve izleyenlere göz kamaştırıcı bir atmosfer sağlanıyor.

Bu yıl 13 Temmuz’da bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle ünlü Riga’nın sayfiye bölgesi Jurmala’da gerçekleşecek olan festivalde yapılacak etkinliklerden bazıları:

HARLEY DAVIDSON MOTOSIKLET KONVOYU İLE GEÇİT, PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI, MARILYN MONROE’YA BENZERLİK YARIŞMASI,BİKİNİ DEFİLESİ, GECE PLAJ PARTİSİ

Riga Letonya Sarisinlar Festivali Go Blonde

Riga Sarışınlar Festivali’ne Dünya’dan on binlerce turist akını.

Dünyanın birçok ülkesinden ziyaretçi akınına uğrayan sarışınlar festivalinin bu yıl da birçok manken ve ünlü kişilerden oluşan katılımcısının olması bekleniyor. Letonya Sarışınlar Birliği tarafından organize edilen festivale katılımcıların doğal ya da yapay sarışın olmasının önemli olmadığını ama herkesin sarışın ve pembe kıyafetli olmasını önemsediklerini vurguluyorlar.

2009 yılında yaşanan ekonomik krizden ciddi şekilde etkilenen Letonya halkına moral vermek amacıyla ilk defa düzenlenmiş. Festivalin genel amacı Letonya turizmine katkıda bulunmak, en önemli sebebi ise elde edilen gelirler ile engelli çocuklara Riga içinde ve Letonya’nın diğer şehirlerinde özel engelli oyun parkları ve yaşam alanları yapmak.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
bikini defilesi, Bikini Partisi, Gece Plaj Partisi, Go Blonde, harley davidson, letonya festivali, Letonya Sarışınlar Birliği, plaj voleybolu, riga sarışınlar festivali, sarışın partisi, Sarışınlar Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları