Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya, omurilik felçlileri için koşuyor

03 Mayıs, 2014 | 11:52

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak sağlamak ve hastalıkla ilgili bilinç yaratmak üzere düzenlenen Wings For Life World Run, 4 Mayıs saat 13:00’da dünyadaki 34 farklı noktada aynı anda başlayacak.

Bu yılın en anlamlı ve büyük etkinliklerinden biri yarın Alanya’nın da içinde bulunduğu dünyadaki 34 farklı noktada düzenleniyor. Dünyadaki 6 kıtada, 14 farklı zaman diliminde ve 4 mevsimde aynı anda gerçekleştirilecek Wings for Life World Run, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak sağlamak ve hastalıkla ilgili bilinci artırmak üzere düzenleniyor.

Dünya çapında büyük ilgi gören etkinliğin Alanya’da gerçekleştirilecek Türkiye ayağında ünlü oyuncular Burcu Kara ve Hande Subaşı, Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, milli sporcu Ahmet Arslan’ın yanı sıra pek çok profesyonel ve amatör sporcu destek vermek üzere hazır bulunacak. Ünlülerin, maraton koşucularının, triatletlerin, ultra maraton koşucularının ve sporseverlerin katılacağı, diğer tüm koşu etkinliklerinden farklı olarak sabit bir bitiş çizgisi bulunmayan Wings For Life World Run’da koşu başladıktan yarım saat sonra yola çıkacak olan yakalama aracının geçtiği her koşucu yarış dışı kalacak.

Yakalama aracını kullanacak Türkiye Ralli Şampiyonları Yağız Avcı ve co-pilotu Bahadır Gücenmez bugüne kadar yaşadıkları deneyimlerden farklı olarak yakalama aracını sabit ve düşük bir hızda tutmaya çalışacak. Tüm dünyada aracın en son geçtiği bir kadın ve bir erkek katılımcı etkinliğin global çaptaki kazananları olacak ve muhteşem bir dünya turuna çıkacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Arslan’, Bahadır Gücenmez, Burcu kara, California, California Amerika, California koşu, California Wings for Life World Run, Can Bonomo, Ceyhun Yılmaz, Colin Jackson, David Coulthard, Dünya Supersport Şampiyonu, Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, Felix Baumgartner, Hande Subaşı, Kenan Sofuoğlu, koşu etkinlikleri, Naz Aydemir Akyol, omurilik felci, omurilik sakatlanmaları, Türkiye Ralli Şampiyonları, Wings for Life World Run, World Run, Yağız Avcı, Yağız Avcı ralli,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları