Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya, omurilik felçlileri için koşuyor

03 Mayıs, 2014 | 11:52

Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak sağlamak ve hastalıkla ilgili bilinç yaratmak üzere düzenlenen Wings For Life World Run, 4 Mayıs saat 13:00’da dünyadaki 34 farklı noktada aynı anda başlayacak.

Bu yılın en anlamlı ve büyük etkinliklerinden biri yarın Alanya’nın da içinde bulunduğu dünyadaki 34 farklı noktada düzenleniyor. Dünyadaki 6 kıtada, 14 farklı zaman diliminde ve 4 mevsimde aynı anda gerçekleştirilecek Wings for Life World Run, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak sağlamak ve hastalıkla ilgili bilinci artırmak üzere düzenleniyor.

Dünya çapında büyük ilgi gören etkinliğin Alanya’da gerçekleştirilecek Türkiye ayağında ünlü oyuncular Burcu Kara ve Hande Subaşı, Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, milli sporcu Ahmet Arslan’ın yanı sıra pek çok profesyonel ve amatör sporcu destek vermek üzere hazır bulunacak. Ünlülerin, maraton koşucularının, triatletlerin, ultra maraton koşucularının ve sporseverlerin katılacağı, diğer tüm koşu etkinliklerinden farklı olarak sabit bir bitiş çizgisi bulunmayan Wings For Life World Run’da koşu başladıktan yarım saat sonra yola çıkacak olan yakalama aracının geçtiği her koşucu yarış dışı kalacak.

Yakalama aracını kullanacak Türkiye Ralli Şampiyonları Yağız Avcı ve co-pilotu Bahadır Gücenmez bugüne kadar yaşadıkları deneyimlerden farklı olarak yakalama aracını sabit ve düşük bir hızda tutmaya çalışacak. Tüm dünyada aracın en son geçtiği bir kadın ve bir erkek katılımcı etkinliğin global çaptaki kazananları olacak ve muhteşem bir dünya turuna çıkacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Arslan’, Bahadır Gücenmez, Burcu kara, California, California Amerika, California koşu, California Wings for Life World Run, Can Bonomo, Ceyhun Yılmaz, Colin Jackson, David Coulthard, Dünya Supersport Şampiyonu, Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, Felix Baumgartner, Hande Subaşı, Kenan Sofuoğlu, koşu etkinlikleri, Naz Aydemir Akyol, omurilik felci, omurilik sakatlanmaları, Türkiye Ralli Şampiyonları, Wings for Life World Run, World Run, Yağız Avcı, Yağız Avcı ralli,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları