Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Kupası Offical Sponsoru Emirates’ten açıklama

26 Ocak, 2010 | 10:43

Dünya Kupası Offical Sponsoru Emirates Bildiginiz üzere FIFA 2010 Dünya Kupası Güney Afrika’da düzenlenecektir. Emirates Havayolları Dünya Kupası’nın ana sponsorlarından biridir.

Sponsorluk çerçevesinde Emirates Havayolları Dünya Kupası’na gidecek futbolseverler için, uçuşlar, konaklama, yer hizmetleri ve maç biletlerini içeren özel paket programlar hazırladı.Bu paketler tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de satışa sunulmustur.

Maç biletlerinin de dahil olduğu dünya kupası paketlerinin Türkiye’deki satışı, Emirates Havayolları merkezi tarafından belirlenerek yetki verilen ve FIFA tarafından da onaylanan, World Travel Service (WTS) Seyahat Acentesi tarafından yapılmaktadır.

WTS, Emirates’in Türkiye’deki tek “FIFA onaylı Yetkili Tur Operatorü” olarak bu paketlerin satışı ile ilgili tüm işlemleri yapmaktadır. Dünya Kupası paketleri ile ilgili munferit ve grup talepleriniz için WTS ile irtibat kurmanızı rica ederiz.

World Travel Service (WTS)

Saygılarımızla,

Emirates Havayolu

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası Emirates, Dünya Kupası Offical Sponsoru, Dünya Kupası Offical Sponsoru Emirates, Dünya Kupası World Travel Service, Emirates Havayolları, FİFA Biletleri World Travel Service (WTS), World Travel Service (WTS),

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları