Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Kupası Offical Sponsoru Emirates’ten açıklama

26 Ocak, 2010 | 10:43

Dünya Kupası Offical Sponsoru Emirates Bildiginiz üzere FIFA 2010 Dünya Kupası Güney Afrika’da düzenlenecektir. Emirates Havayolları Dünya Kupası’nın ana sponsorlarından biridir.

Sponsorluk çerçevesinde Emirates Havayolları Dünya Kupası’na gidecek futbolseverler için, uçuşlar, konaklama, yer hizmetleri ve maç biletlerini içeren özel paket programlar hazırladı.Bu paketler tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de satışa sunulmustur.

Maç biletlerinin de dahil olduğu dünya kupası paketlerinin Türkiye’deki satışı, Emirates Havayolları merkezi tarafından belirlenerek yetki verilen ve FIFA tarafından da onaylanan, World Travel Service (WTS) Seyahat Acentesi tarafından yapılmaktadır.

WTS, Emirates’in Türkiye’deki tek “FIFA onaylı Yetkili Tur Operatorü” olarak bu paketlerin satışı ile ilgili tüm işlemleri yapmaktadır. Dünya Kupası paketleri ile ilgili munferit ve grup talepleriniz için WTS ile irtibat kurmanızı rica ederiz.

World Travel Service (WTS)

Saygılarımızla,

Emirates Havayolu

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası Emirates, Dünya Kupası Offical Sponsoru, Dünya Kupası Offical Sponsoru Emirates, Dünya Kupası World Travel Service, Emirates Havayolları, FİFA Biletleri World Travel Service (WTS), World Travel Service (WTS),
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları