Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Kupası biletleri için izdiham yaşandı

19 Nisan, 2010 | 15:45

Güney Afrikalı futbolsever Dünya Kupası biletlerini alabilmek için adeta yarışa girdi.

2010 Dünya Kupası’nda satılamayan 500 bin bileti alabilmek için binlerce Güney Afrikalı futbolsever süpermarketler ve alışveriş merkezlerinde kuyrukta bekliyor.

FIFA, Kupa biletleri satışının yalnızca internet üzerinden veya kurayla yapılması kuralını bozarak, biletlerin süpermarketler ve alışveriş merkezlerinden de temin edilebileceğini açıklamıştı.

2010 Dünya Kupası başkanı Danny Jordaan yeni bilet satışı uygulaması ile ilgili olarak, “Bu yeni girişimden çok memnunuz. Bilet satışı süreci herkes için kolaylaştırılmış oluyor.” dedi.

FIFA, 11 Haziran’da başlayacak olan Dünya Kupası karşılaşmaları için şimdiye dek 2,2 milyon bilet satılmış olduğunu açıkladı.

Öte yandan Cape Town’un merkezindeki bir kuyrukta, 64 yaşında bir erkek kriz geçirerek öldü. Güney Afrikalı futbolseverler dün öğleden sonradan beri bilet kuyruklarında bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 FIFA Dünya Kupası, Dünya Kupası bilet Satışı, Dünya Kupası biletleri, Dünya Kupası karşılaşmaları, FIFA, FIFA Bilet Haberleri, FIFA Bilet Komitesi Başkanı, FIFA bilet Satışları, FIFA Biletleri, FIFA Dünya Kupası, FIFA Dünya Kupası Turları, FIFA Dünya Kupası Turu, FIFA Satışları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları