Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Kış Olimpiyatları 2018 ve 2022 Asya’da Olacak

22 Şubat, 2017 | 10:11

Kış Olimpiyatları turizmtatilseyahat

Dünya Kış Olimpiyatları 2018 ve 2022 Asya’da Pyonchang, Güney Kore ve Pekin, Çin Halk Cumhuriyetinde düzenlenecek.


Dünya Kış Olimpiyatları komitesi, bu hafta içi 2018 ve 2022 de düzenlenecek Dünya Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak şehirleri açıkladı. 2018 yılında ki organizasyonu Güney Kore şehri olan Pyonchang’da ve 2022 Kış olimpiyatlarını da Çin Halk Cumhuriyetinden Pekin şehrinde düzenlenecek. Bu oylama sonucunda artık uzun aradan sonra Olimpiyatlar Asya kıtasına verilmiş oldu. Güney Kore’de en son yapılan olimpik oyunlar ise 1988 yılında Seoul de gerçekleşmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asya, Çin Halk Cumhuriyeti, Dünya Kış Olimpiyatları, Dünya Kış Olimpiyatları 2018, Dünya Kış Olimpiyatları 2022, Güney Kore, Pekin, Pyonchang,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları