Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Kış Olimpiyatları 2018 ve 2022 Asya’da Olacak

22 Şubat, 2017 | 10:11

Kış Olimpiyatları turizmtatilseyahat

Dünya Kış Olimpiyatları 2018 ve 2022 Asya’da Pyonchang, Güney Kore ve Pekin, Çin Halk Cumhuriyetinde düzenlenecek.


Dünya Kış Olimpiyatları komitesi, bu hafta içi 2018 ve 2022 de düzenlenecek Dünya Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak şehirleri açıkladı. 2018 yılında ki organizasyonu Güney Kore şehri olan Pyonchang’da ve 2022 Kış olimpiyatlarını da Çin Halk Cumhuriyetinden Pekin şehrinde düzenlenecek. Bu oylama sonucunda artık uzun aradan sonra Olimpiyatlar Asya kıtasına verilmiş oldu. Güney Kore’de en son yapılan olimpik oyunlar ise 1988 yılında Seoul de gerçekleşmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asya, Çin Halk Cumhuriyeti, Dünya Kış Olimpiyatları, Dünya Kış Olimpiyatları 2018, Dünya Kış Olimpiyatları 2022, Güney Kore, Pekin, Pyonchang,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları