Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği’nin lansmanı Malezya’da gerçekleşti

15 Eylül, 2018 | 12:53

Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği'nin lansmanı Malezya'da gerçekleşti

Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği’nin lansmanı Malezya’da gerçekleşti. Sürdürülebilir kalkınma ve turizme katkı sağlamayı amaçlayan Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği lansmanı, Malezya’da yapıldı!

Sürdürülebilir kalkınma ve turizme katkı sağlamayı amaçlayan Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği (Twin Cities World Tourism Association) lansmanı, dünyanın en büyük turizm örgütlerinden Pacific Asia Travel Association’ın (PATA) Malezya’da düzenlenen zirvesinde yapıldı.

Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği’nin lansmanı Malezya’da gerçekleşti

1951 senesinde Asya-Pasifik bölgesinde sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlamak ve bölge turizmini geliştirmek amacıyla kurulmuş bir sivil toplum örgütü olan Pacific Asia Travel Association (PATA)’ın 12.Yönetim Kurulu Toplantısı bu yıl 12-16 Eylül tarihleri arasında Malezya’nın Langkawi şehrinde gerçekleştiriliyor.

Dünyanın en köklü turizm topluluklarından biri olan PATA’ nın 65 ülkeden 4.000’in üzerinde turizm profesyoneli ve yöneticisinin katıldığı bu yılki toplantısında, sürdürülebilir kalkınma ve turizme katkı sağlamayı amaçlayan Twin Cities World Tourism Association’ın da lansmanı yapıldı.

Uluslararası basının ilgi odağı oldu

Corendon Airlines’ın da Kurucu Sponsoru olduğu Twin Cities oluşumunun lansmanının yapıldığı stantta, Dünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği Başkanı Thomas-Peter Binder’in eşi Ursula Binder, Corendon Airlines’ın kabin ekibi üniforması ile stantta tanıtım yapması uluslararası basının ilgi odağı oldu.

Dünyadaki 7 bin şehri kapsayan ve ‘kardeş şehirler’ arasında güçlü turizm bağlarını destekleme amacıyla hayata geçirilen Twin Cities oluşumun kurucularından Hüseyin Baraner, “Twin Cities oluşumu olarak kardeş şehirler arasında turizmin ve ticaretin gelişmesine katkıda bulunan bir çok proje üretiyoruz.

Bu projeler ile şehirler ve kültürler arasında güçlü, kalıcı ve sürdürülebilir bağlar kurulacağına inanıyoruz. Şüphesiz ki turizm bu bağları kurmakta en önemli araç. Bu süreçte turizmin en önemli unsurlarından biri olan yerel seyahat acentelerini güçlendiren programlara özellikle önem vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Corendon Airlines, Hüseyin Baraner, Kardeş şehirler, Langkawi, Malezya, Pacific Asia Travel Association, PATA, Thomas-Peter Binder, Twin Cities, Twin Cities World Tourism Association, ünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği lansmanı, Ursula Binder,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları