Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Emekçi Kadınlar Günü Azerbaycan’da bayram havasında geçiyor

07 Mart, 2014 | 18:51

Azerbaycan’da Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlamaları bayram havası estiriyor. 8 Mart, Azerbaycan’da her yıl resmi tatil ilan ediliyor.

Azerbaycan halkı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü adeta sevgililer günü gibi kutluyor. Her yıl olduğu gibi resmi tatil ilan edilen 8 Mart günü öncesi, Azerbaycanlılar özellikle çiçekçilere akın ediyor. Azerbaycan’da sadece aile içindekilere değil iş yerindeki kadınlara da çiçek veya hediye almak gerekiyor.

8 Mart günü sokakta hemen herkesin elinde her aracın içinde çiçek görmek mümkün. Ülkede, Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla, 8 Türk lirasına satılan bir kırmızı gülün fiyatı 30 liraya çıkabiliyor.

Azerbaycan’da işletmeciler, gül ve çiçeğe olan yoğun talebi karşılamak için hem stoklarını hem de eleman sayını artırıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
8 Mart, 8 Mart Azerbayca, 8 mart Kadınlar Günü, 8 Mart tarihi, Azerbaycan, Azerbaycan Haberleri, Azerbaycan kadınlar günü, Dünya Emekçi Kadınlar Günü, Emekçi Kadınlar Günü, Kadınlar Günü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları