Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Ekonomik Forumu St.Petersburg’da

22 Mayıs, 2014 | 13:18

Rusya’nın kültür başkenti olarak gösterilen St.Petersburg, 22-24 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Ekonomik Forumu’na ev sahipliği yapacak.

St.Petersburg’da 22-24 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan forumdaki uzmanlar, finansörler ve siyasilerin görüşeceği bu yılki ana konu dönüşüm çağında güvenin güçlendirilmesi olacak. Geleneksel olarak görüşme ve tartışmalarda o veya diğer fikirler birleştirilecek.

Riskleri yönetme, büyümenin teşvik edilmesi, Rusya’nın rekabet potansiyelinin ortaya çıkarılması, atılım teknolojilerinin yönetimi konuların tartışılması planlanıyor.

Rusya’nın Sesi Radyosu’nda yer alan haberde, dünyanın önde gelen yaklaşık 150 şirketi, önde gelen 450 Rus şirketi, 62 ülkeden 109 resmi heyet sözcüsü bu yılki foruma katılacaklarını teyit ettiler. Foruma toplam 6 bin 500 kişi katılacak, bunların 1 500 kişisi gazetecilerden oluşacak.

SAINT PETERSBURG TURLARI İÇİN TIKLAYIN

23 Mayıs’taki forumun genel kurul toplantısında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in bir konuşma yapması bekleniyor. Rusya Devlet Başkanı St.Petersburg Dünya Ekonomik Forumu kapsamında iş çevreleri ile görüşmeler gerçekleştirecek, enerji şirketleri yöneticileri ile ayrı görüşmeler yapacak, yuvarlak masa toplantılarına katılacak, oturum aralarında şirket yöneticileri ile sohbet edecek.

Gelenek gereği forumun katılımcı ve misafirlerine iş etkinlikleri haricinde kapsamlı kültür programları sunulacak. Onlar özellikle St.Petersburg Buz Pateni Salonu’ndaki artistik patinaj şampiyonlarının gösterileri programına, ayrıca Aleksandrinka’daki vali resepsiyonuna davet edilecek. Misafirlere Boris Eifman’ın “Rodin” adlı balesi de gösterilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Ekonomik Forumu, Dünya Ekonomik Forumu Rusya, Rusya, Rusya Devlet Başkanı, Rusya ekonomi, rusya haberleri, Rusya St. Petersburg, St. Petersburg, St.Petersburg Buz Pateni, St.Petersburg ekonomi, St.Petersburg haberleri, Vladimir Putin,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları