Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya çiçekçileri, Antalya’da buluşuyor

26 Mart, 2013 | 11:13

Dünya çiçekçileri, Antalya’da buluşuyor Dünya süs bitkileri sektörünün temsilcileri nisan ayında Antalya’da düzenlenecek uluslararası toplantıda bir araya geliyor.

Dünya Çiçek Ticareti Birliği’nin (Union Fleurs) genel kurul toplantısı, Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ve Süs Bitkileri Tanıtım Grubu’nun ev sahipliğinde 3-7 Nisan 2013 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek. Kongre, süs bitkileri sektörünün temsilcilerini ve dünya başkanlarını buluşturacak. Türkiye’nin 2005 yılından beri üye olduğu birliğin genel kuruluna 21 üye ülkeden yaklaşık 50 katılımcı bekleniyor.

Kongrede sektörle ilgili gelişmeler ele alınacak. Antalya’daki toplantıda buluşacak sektör temsilcileri, Türkiye’deki durumunu görmek ve tanıma imkanı da bulacak. Union Fleurs üyeleri Antalya’daki üretim yerlerini ve ihracatçı firmaları ziyaret edecek. Üç gün sürecek toplantıda Expo 2016 Antalya Ajansı tarafından dünya başkanlarına Expo 2016 Antalya Botanik Expo’suyla ilgili tanıtım yapılarak, lobi çalışmaları gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, çiçekçiler, Dünya çiçekçileri, Dünya çiçekçileri Antalya, Union Fleurs, Union Fleurs Antalya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları