Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya çiçekçileri, Antalya’da buluşuyor

26 Mart, 2013 | 11:13

Dünya çiçekçileri, Antalya’da buluşuyor Dünya süs bitkileri sektörünün temsilcileri nisan ayında Antalya’da düzenlenecek uluslararası toplantıda bir araya geliyor.

Dünya Çiçek Ticareti Birliği’nin (Union Fleurs) genel kurul toplantısı, Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ve Süs Bitkileri Tanıtım Grubu’nun ev sahipliğinde 3-7 Nisan 2013 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek. Kongre, süs bitkileri sektörünün temsilcilerini ve dünya başkanlarını buluşturacak. Türkiye’nin 2005 yılından beri üye olduğu birliğin genel kuruluna 21 üye ülkeden yaklaşık 50 katılımcı bekleniyor.

Kongrede sektörle ilgili gelişmeler ele alınacak. Antalya’daki toplantıda buluşacak sektör temsilcileri, Türkiye’deki durumunu görmek ve tanıma imkanı da bulacak. Union Fleurs üyeleri Antalya’daki üretim yerlerini ve ihracatçı firmaları ziyaret edecek. Üç gün sürecek toplantıda Expo 2016 Antalya Ajansı tarafından dünya başkanlarına Expo 2016 Antalya Botanik Expo’suyla ilgili tanıtım yapılarak, lobi çalışmaları gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, çiçekçiler, Dünya çiçekçileri, Dünya çiçekçileri Antalya, Union Fleurs, Union Fleurs Antalya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları