Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Buz Sanatı Şampiyonası’nın galibi Rusya

05 Mart, 2013 | 10:25

Dün ABD ‘ de düzenlenen Buz Sanatı Şampiyonası’ nda altın madalya Rusya’ ya gitti.

Rusya’nın Habarovsk şehrinin fahri hemşehrisi Sergey Loginov ve İzhevsk şehrinden ressam Vitaly Lednev ABD’de düzenlenen Buz Sanatı Şampiyonası’nda altın madalyalar kazandı.

Sanatçı galibiyetini Twitter hesabından paylaştı. Rus sanatçılar jüriye geçenlerde Çelyabinsk şehrinde yaşanan olayın etkisiyle yarattıkları ‘The Meteor Final Destination’ (Meteorun düştüğü yer) isimli bir soyut heykeli sundular.

Loginov’ un ilk ödülü değil

Sergey Loginov için bu zafer uluslararası yarışmalarda ulaştığı ilk başarı değil, 2013 yılına doğru sanatçı toplam olarak 21 altın, gümüş ve bronz madalya kazanmış oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abd Buz sanatı, Abd Buz sanatı Şampiyonası, Buz Sanatı Şampiyonası, Dünya Buz Sanatı, Dünya Buz Sanatı Şampiyonası, Rusya Habarovsk, Sergey Loginov,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları