Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünya Buz Sanatı Şampiyonası’nın galibi Rusya

05 Mart, 2013 | 10:25

Dün ABD ‘ de düzenlenen Buz Sanatı Şampiyonası’ nda altın madalya Rusya’ ya gitti.

Rusya’nın Habarovsk şehrinin fahri hemşehrisi Sergey Loginov ve İzhevsk şehrinden ressam Vitaly Lednev ABD’de düzenlenen Buz Sanatı Şampiyonası’nda altın madalyalar kazandı.

Sanatçı galibiyetini Twitter hesabından paylaştı. Rus sanatçılar jüriye geçenlerde Çelyabinsk şehrinde yaşanan olayın etkisiyle yarattıkları ‘The Meteor Final Destination’ (Meteorun düştüğü yer) isimli bir soyut heykeli sundular.

Loginov’ un ilk ödülü değil

Sergey Loginov için bu zafer uluslararası yarışmalarda ulaştığı ilk başarı değil, 2013 yılına doğru sanatçı toplam olarak 21 altın, gümüş ve bronz madalya kazanmış oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abd Buz sanatı, Abd Buz sanatı Şampiyonası, Buz Sanatı Şampiyonası, Dünya Buz Sanatı, Dünya Buz Sanatı Şampiyonası, Rusya Habarovsk, Sergey Loginov,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları