Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai’nin En İyi 5 Eğlenceli Mekanı

21 Temmuz, 2017 | 16:10

Dubai Gece Hayatı

 

Lüksün ve Zengiliğin kenti, Ortadoğu’nun altın şehri Dubai’de eğlencenin en üst düzey olduğu ünlü restoranlar sizlerle.

Dubai’nin En İyi 5 Eğlenceli Mekanı

Dubai son yıllarda hem teknolojik, hem de eğlencenin gelişme gösterdiği ünlü Ortadoğu şehridir. Dubai’de dünyaca ünlü ve lüks restoranlarda düzenlenen eğlenceler ve özel etkinlikler son yıllarda büyük ilgi görmektedir.

 

 

İşte Dubai’nin En İyi 5 Eğlence Mekanı

Dubai Turu‘nda gitmeniz gereken 5 mekan sizlerle.

 

Billionaire Mansion Dubai

Billionaire Mansion Dubai

 

Taj Dubai’nin merkezinde bulunan mekan, sabah saat 21 00’dan sonra hareketlenmeye başlıyor. Çeşitli canlı performansları sergilenmektedir.

 

Cavalli Club Dubai

Cavalli Club Dubai

Mekan, Swarovski kristallerinden yapılmış av,zeler, mor renklerle aydınlatılmış dekorlar ile duvarda konulmuş ekranda moda şovları sergilenmektedir. Mekan taraımını, dünyaca ünlü tasarımcı Roberto Cavalli düzenlemiştir.

 

Social by Heinz Beck

Social by Heinz Beck

Roma’nın üç Michelin yıldızlı restoranında La Pergola’nın ardındaki şef Heinz Beck, alışılagelmiş olmayan İtalyan mutfağının markasını Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah’da, Dubai‘de hizmet vermekte.

 

Pierchic

Pierchic

Bir iskelenin sonunda bulunan bu romantik su üstü mekan, Basra Körfezi boyunca güneşin batışını izleme imkanı sunuyor.  Terastaki köşe masaları “yedi yıldızlı” Burj Al Arab Jumeirah manzarası ile romantik bir yemek yeme fırsatı sunuyor.

 

 Nobu Dubai

Nobu Dubai

Nobu, Dubai’nin dünyaca ünlü Japon restoranı olarak hizmet vermektedir. Palmiye adasının üzerine yer alan restoranda muhteşem bir deneyim sizleri bekliyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Billionaire Mansion Dubai, Cavalli Club Dubai, Dubai, En İyi 5 Eğlenceli Mekanı, Nobu Dubai, Pierchic, Social by Heinz Beck,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları