Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai’de Venedik tarzı:Körfezin incisi Sydney ile yarışmaya hazırlanıyor / Turizm Haberleri

16 Ocak, 2014 | 16:51

UAE-DUBAI-CITYSCAPE-PROPERTY

2017 yılı sonrası Dubai’de açılacak olan üç kanal ile turistler için daha eğlenceli atraksiyonlar hazırlanıyor, proje bitiminde kanallarda dolaşacak alış veriş edip yemek yiyeceksiniz.

2017 yılından itibaren Dubai turizmine yeni hareket getirecek olan proje hayata geçirildi. 3 kilometrelik dev kanal projesi ile Kanal boyunca marinalar, dükkanlar, dört dev otel kompleksi, restoranlar, alış veriş merkezleri, özel kiralık daireler ve yeşil alanlar kanal boyunca oluşturularak Dubai’ye modern bir Venedik havası verilecek.

Projeyi Dubai Turizm bakanlığı üstlendi ve 2017 yılında bitecek.

Dubai Attempts To Reassure Investors

427 dönümlük alanda oluşturalacak kanal projesi Tiyatroları, eğlence merkezleri ve özellikle yeşil alanları ile Dubai turizmine yeni bir soluk getirecek.

Ayrıca bölgeye büyük ve mimari özellikleri ile Sydney Opera binasını andıran bir proje yapılacak Dubai bu projede özellikle Sanat ve yeşil doğa temasını kullanacak.

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları