Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Wyndham Marina Rekor Konaklama

04 Şubat, 2017 | 07:51

Wyndham Dubai Marina

Dubai Wyndham Marina 2016 Şubat 16 İle Açılan ve Konuklarını Ağırlamaya Başlayan Otel Bir Rekora İmza Attı.

Dubai Wyndham Marina geçen sene hizmete giren ve uluslararası Wyndham Hotel Group’una bağlı otel 2 Şubat 2017 gününe kadar tam 36.000 misafir ağırladığını duyurdu. Her otelin yapamayacağı kadar önemli bir rakam olan konaklama sayısını bir senede Dubai Wyndham Marina Hotel yaptı.

Dubai Wyndham Marina Genel Müdürü Rogier M.Hurmanks açıklamasında ” herkesin bu tarz bir başarıya imza atamayacağını ve bunun için güçlü bir ekibe ihtiyaç olduğunu bunu da Dubai Wyndham Mariana otelinde bulunmaktadır. Ayrıca, bizi tercih eden konuklara, iş ortaklarımıza ve personelimize teşekkür ediyorum. Onların sayesinde böyle büyük bir olaya imza attık” dedi.

Dubai Wyndham Marina Geçen sene şubat ayında açılmış ve Wyndham Hotel Group’una bağlı bir otel olarak 486 odası bulunmaktadır. 4 yıldızlı otel, Dubai’nin ünlü restaurantı olan Range Bar & Grill ile de sözleşme imzaladı ve otel bünyesinde hizmet vermeye başladı. Dubai Wyndham Marina otel standartları bakımından 5 yıldızlı otelleri aratmamak ile birlikte, konaklayanlardan da tam puan alan bir otel durumunda. Dubai tatili için tercih edilebilecek bir otel olma özelliğine ve kalitesine sahip.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai Tatil, Dubai Wyndham, Dubai Wyndham Marina Hotel, Wyndham Hotels Group,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları