Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai, Türk futboluna göz kırpıyor!

27 Nisan, 2015 | 07:52

dubai-turk-futbolu Birleşik Arap Emirlikleri’nin ünlü menajerlik şirketi Stars Sports International’ın CEO’su Sofian Bary, Türk Futbolu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Sofian Bary, Türk Futbolunun şu anda Hakan Şükür , Hasan Şaş veya Yıldıray Baştürk gibi dünya da söz sahibi oyunculara sahip olmadığını, Türk futbolunu dünyada bir tek Arda Turan’ın temsil ettiğini, Arda Turan olmasa da, kesinlike kariyer sahibi genç bir futbolcuyu Dubai’ye getirmek istediğini dile getirdi.

Bary, Futbolda mevcut devam eden işbirliğinin yanlızca futbolcu alışverişinde değil, aynı zamanda üç büyük İstanbul takımlarını da Dubai ‘de kamp ve turnavaya davet ettiklerini ve bu yönde çalışmalara başladığını belirtti.

Star Sports İnternatiol’ın Al Masraf Tower’de ki ofisinde basın toplantısı düzenleyen ünlü spor adamı , Türk ve Arap futbolunun birbirinden daha çok yaralanması gerektiğine vurgu yaptığı basın toplantısında hedefinde, Türk futbolculardan ziyade üç büyük Türk Teknik adamında olduğunu açıkladı.

Fatih Terim, Şenol Güneş ve Engin Fırat’a Dubai’den teklif götüren Bary, geçen yaz Engin Fırat’a 2 resmi teklif götürdüğünü ancak genç teknik direktörün aşil tendonunun kopmasından dolayı bu teklifleri kabul etmediğini dile getirdi. Fatih Terim’in Türk Mili Takımının başına geçmesi ve Şenol Güneş’in Bursaspor’la olan sözleşmesi nedeniyle görüşmeleri şimdilik askıya aldığını söyledi.

Bu sezon öncesi Türkiye’den bir teknik direktör ile anlaşarak Dubai’ye getirmek istediğini dile getiren Sofian, bunun bir ilk olacağını ve kesinlikle devamının geleceğini belirterek sözlerini noktaladı.


Dubai-İzmir Ajans

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Al Masraf Tower, Al Masraf Tower dubai, Arda Turan, Arda Turan Atletico Madrid, Arda Turan dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai Türk futbolu, Fatih Terim, Hakan Şükür, Hasan Şaş, Şenol Güneş, Sofian Bary, Sofian Bary dubai, Sofian Bary kimdir, Stars Sports International, Stars Sports International dubai,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları