Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Shopping Fest’te Türkiye pavyonuna yoğun ilgi

20 Ocak, 2014 | 11:22

Dubai Türkiye pavyonu

Yılda 4.5 milyon ziyaretçinin alışveriş çılgınlığına sahne olan Dubai Shopping Fest’in yıldızı konumundaki Dubai Global Village’da Türkiye pavyonu da ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekiyor.

Onlarca ülkeden ürünlerin satıldığı Dubai Global Village, 1996’da başlayan Dubai Shopping Festival’in ardından bu organizasyonun adeta yıldızı haline geldi. 40 kadar ülkeden devasa pavyonlar Dubai Global Village’ın kalbinde yer alarak yerel yemekler, eşyalar ve el sanatları satan değişik dünya kültürlerini bir araya getiriyor.

Dubai Global Village’da bu yıl Türkiye pavyonunun en gözde ürünleri ise el yapımı renkli lambalar. Pavyonun yetkilisi, insanların adlarının yazıldığı kolyelere de büyük ilgi gösterdiğini ancak en çok satışı renkli lambalarda yaptıklarını belirterek “İsimleri yazdığımız altın, gümüş ve pirinçten yapılmış bilezik, yüzük ve benzeri süslere de büyük ilgi var. En pahalı ürünümüz ise 22 bin Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi tutarındaki el yapımı tavan lambası” diye konuştu.

Dubai Shopping Fest2014, 2 Şubat’a kadar devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, dubai global village, dubai global village türk pavyonu, Dubai Shopping Fest, Dubai Shopping Fest 2014, dubai türkiye, dubai türkiye pavyonu, türk pavyonu, Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları