Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Shopping Fest’te Türkiye pavyonuna yoğun ilgi

20 Ocak, 2014 | 11:22

Dubai Türkiye pavyonu

Yılda 4.5 milyon ziyaretçinin alışveriş çılgınlığına sahne olan Dubai Shopping Fest’in yıldızı konumundaki Dubai Global Village’da Türkiye pavyonu da ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekiyor.

Onlarca ülkeden ürünlerin satıldığı Dubai Global Village, 1996’da başlayan Dubai Shopping Festival’in ardından bu organizasyonun adeta yıldızı haline geldi. 40 kadar ülkeden devasa pavyonlar Dubai Global Village’ın kalbinde yer alarak yerel yemekler, eşyalar ve el sanatları satan değişik dünya kültürlerini bir araya getiriyor.

Dubai Global Village’da bu yıl Türkiye pavyonunun en gözde ürünleri ise el yapımı renkli lambalar. Pavyonun yetkilisi, insanların adlarının yazıldığı kolyelere de büyük ilgi gösterdiğini ancak en çok satışı renkli lambalarda yaptıklarını belirterek “İsimleri yazdığımız altın, gümüş ve pirinçten yapılmış bilezik, yüzük ve benzeri süslere de büyük ilgi var. En pahalı ürünümüz ise 22 bin Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi tutarındaki el yapımı tavan lambası” diye konuştu.

Dubai Shopping Fest2014, 2 Şubat’a kadar devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, dubai global village, dubai global village türk pavyonu, Dubai Shopping Fest, Dubai Shopping Fest 2014, dubai türkiye, dubai türkiye pavyonu, türk pavyonu, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları