Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Shopping Fest başladı

09 Ocak, 2014 | 12:41

dubai-shopping-fest-2014 Palmiye Adaları, dünyanın en yüksek binası Burç Halife, Marina bölgesindeki onlarca gökdeleni ve devasa alışveriş merkezleriyle tanınan Dubai’deki alışveriş festivali başladı.

2020 yılında EXPO’ya ev sahipliği yapmaya hazırlanan Dubai, Alışveriş Festivali ile hem ülkeyi daha iyi tanıtmayı, hem de turizm gelirlerini arttırmayı hedefliyor.

2 Şubat’a kadar devam edecek Dubai Shopping Festival kapsamında, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve Souq ismi verilen çarşılarda büyük indirimler yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Burç Halife, Burç Halife binası, Dubai, Dubai Alışveriş Festivali, Dubai Alışveriş Festivali nezaman, Dubai Festival, Dubai Shopping, Dubai Shopping Fest, Dubai Shopping Fest 2014, Dubai shopping festival, Dubai Turu, EXPO, EXPO 2020,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları