Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Shopping Fest 2014 için saat düzenlemesi

15 Ocak, 2014 | 15:26

Dubai Shopping fest 2014

2 Şubat’a kadar devam edecek olan Dubai Shopping Fest 2014 için alışveriş merkezlerinde yeni saat düzenlemesine gidildi.

Sömestre tatili de gözönüne alındığında turist patlaması beklenen Dubai’de alışveriş saatleri artırıldı. 16 Ocak’tan 2 Şubat’a kadar olan zaman diliminde tüm alışveriş merkezleri ve mağazalar 10:00 ile 02:00 saatleri arasında açık kalacak. Hafta sonları ise kapanış saati 03:00 olarak belirlendi.

Dubai Shopping Fest 2014’te yine binlerce turistin emirliği ziyaret ederek milyonlarca dolarlık alışveriş yapması bekleniyor.

Türk turistlerin de yoğun ilgi gösterdiği Dubai Shopping Fest 2014 2 Şubat’a kadar devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Alışveriş, Dubai Alışveriş Festivali, dubai alışveriş merkezleri, Dubai Festival, Dubai Shopping, dubai shopping 2014, Dubai Shopping Fest, Dubai Shopping Fest 2014, dubai shopping festivali,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları