Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai rüyası bitiyor mu?

25 Nisan, 2009 | 12:30

Dubai rüyası bitiyor mu? Turizm projeleri ve ilginç yatırımlarıyla adından sıkça söz ettiren Dubai’nin 80 milyar dolardan fazla borcunun olduğu belirtildi.

Birleşik Arap Emirlikleri Merkez Bankası’nın devreye girip Dubai’ye ait 10 milyar dolarlık tahvili satın alması ve bir 10 milyar dolarlık tahvil daha alabileceği sinyalini vermesiyle, ülkenin turizm açısından zarar görebileceği endişesi azaldı.

Ancak azalan petrol gelirleri, yarım kalan inşaatlarla hayalete dönen şehirler ve artan bütçe açıkları ile Körfez’de saatli bir bomba işlemeye başladı bile.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Arap Emirlikleri Merkez Bankası, Dubai, Dubai ekonomisi, Dünya,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları