Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Parks & Resorts Küresel Dünya Saati Hareketine Katılıyor

25 Mart, 2017 | 09:06
dubai parks &resorts

Dubai Parks & Resorts

Dubai Parks & Resorts Küresel Dünya Saati Hareketine Katılıyor

Dünyada temiz enerji için ve çevre kirliliğini durdurma adına dünya saati hareketi son yıllarda ülkelerce ve ülkelerin önemli binalarında uygulanmakta. Bu uygulamaya bu yıl katılacak yeni bir üye de Dubai’den geldi. Ortadoğu’nun en büyük tema parkı olan Dubai Parks & Resorts, bünyesindeki belli bölgelerin ışıklarını kapatarak küresel Dünya saati hareketine katılacağını duyurdu. Dubai Parks & Resorts de kapanacak bölgeler ise Raj Mahal tiyatrosu, Hall Of Heroes Cephesi, Ön kapı giriş kısmı, Gökyüzü izleyici ışıkları, Zombieland Blast Off kulesi ve DreamWorks bölgesi cephe ışıkları kapanacaktır.

Dünya Saati Hareketi 25 Mart itibari ile başlayacak;

Dubai Parks & Resorts, Dünya Saati Hareketi 25 mart itibari ile başklayacak ve 22 hazirana kadar etkinlikler ile devam edeceği duyuruldu. Ayrıca dünya çapında yapılacak bu etkiliği kutlamak için Dubai Parks & Resorts özel bir eğlence düzenledi ve 25 mart günü saat 15:00-19:00 arasında “The earth Hour Walk” etkiliği gerçekleştireceği açıklandı.

Dubai Parks and Resorts, “The Earth Hour Walk” etkinlik katılımcılarına, etkinlik süresince eğlenceye katılacak  olan Motiongate Dubai ve Legoland Dubai’den en sevilen karakterlerde bulunacak ve katılımcılara güzel anlar geçirmeleri için yardımcı olacaklar. Katılımcılar ayrıca Dubai Parks and Resorts’un büyüleyici müzik şovları – Jaan-E-Jigar, Step Up Dubai, All In’in kısa performanslarını izlemek için bir şans yakalayacaklar.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai Parks & Resorts, Dünya Saati Hareketi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları