Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011 başlıyor / Turizm haberleri

15 Ocak, 2011 | 19:01

Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011 başlıyor /Turizm haberleri

Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011 çok yakında başlyor. Dünya ‘nın en prestijli gıda fuarı olan Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011, 27 Şubat ‘ta ziyaretçilerine kapılarını açacak. 27 Şubat 2011 ‘de başlayacak olan Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011, 2 Mart ‘a kadar sürüyor.

Dünya çapındaki en önemli yiyecek, içecek ve otel ekipmanları fuarlarından olan Dubai Gulfood 2011 ‘e her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük katılım gerçekleşmesi bekleniyor.

Dubai Gulfood fuarı 2011 gıda sektörün buluşma noktası olmakla birlikte yılın en büyük satış ve kaynak platformu olma özelliğine de sahip.

Dubai Gulfood Fuarı 2010 yılında 81 ülkeden 3500 katılımcıyı ve 152 ülkeden 55000’in üzerinde ziayretçiyi bir araya getirmişti. Uzmanlar Dubai Gulfood fuarı 2011 ‘de daha fazla katılımcı ve ziyaretçi olacağını düşünüyor.

Dubai Gulfood fuarı 2011 Restoran ve cafe alanında mükemmel içerikler, hoş detaylar ve dizaynlar, son teknolojiler çeşitli ürün seçenekleri, gıda yarışmaları ile birlikte bu yıl da gıda sektörü profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Dubai Gulfood fuarı 2011 ‘de usta şeflerin mükemmel gösterilerini izleyebilir, gıda sektörü hakkında yapılacak konferansı dinleyerek son trendler hakkında bilgi edinebilir ve yeni fikirler kazanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011 ‘e katılmak isteyenler için işlemler

Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011 ‘e katılmak isteyenler için işlemler tur şirketleri ile yapıldığında daha uygun fiyatlı olarak gerçekleşiyor. Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011 ‘e katılmak için tur şirketleri aracılığı ile otel, ulaşım, transfer, vize gibi birçok hizmeti sağlayabilirsiniz. Dubai vizesi schengen vizesi gibi zor bir vize olmadığından, Türkiye ‘den Dubai Gulfood Gıda Fuarı ‘na her yıl büyük bir katılım oluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai Fuarı, Dubai Fuarları, Dubai Fuarları 2011, Dubai Gıda Fuarı, Dubai Gulfood, Dubai Gulfood 2010, dubai gulfood gıda, Dubai Gulfood Gıda Fuarı, Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011, Dubai Vize, Fuar, Fuarları, Gıda Fuarı, Gıda Fuarları, Gulfood, Gulfood Fuarı 2011, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları