Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Golf Turnuvası’nda Heyecan Dorukta

19 Kasım, 2016 | 10:55

Golf severlerin ilgiyle takip ettiği DP World Tour Championship’in Dubai ayağı başladı. Golf severlerin ilgiyle takip ettiği DP World Tour Championship’in Dubai ayağı başladı.

Dubai ’de düzenlenen Dünya Golf Turnuvası ’nın ilk gününü büyük bir ilgiyle izlendi. 17 Kasım Perşembe günü başlayan turnuvada heyecan dozu hiç eksik olmadı.

Dünyanın en ünlü golfçülerini ağırlayan turnuvada, ortaya çıkan tablo ve sporcuların verdikleri mücadele seyirciyi bir hayli heyecanlandırıyor.

Liderlik tablosunda birbirine çok yakın sıralarda bulunan İspanyol Sergio Garcia, İtalyan Francesco Molinari ve İngiliz Lee Westwood’un mücadelesi görülmeye değer. İlk günün ardından lider konumda bulunan Lee Westwood, Cuma günkü oyunun ardından liderliğini Sergio Garcia’ya kaptırırken Francesco Molinari ikinci sıraya yükselmeyi başardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Golf,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları