Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai’ye gitmek için en iyi zaman!

10 Kasım, 2014 | 10:31

Sömestre tatilinin yaklaştığı şu günler, alışveriş ve eğlencenin merkezi Dubai’ye gitmek için en uygun zaman.

Büyük çekilişleri, promosyon ve indirimleri, heyecan verici konaklama seçenekleri ve her yaşa uygun etkinlikleriyle Dubai Shopping Fest (DSF) dönemi, World Expo 2020’ye ev sahipliği yapacak dinamik şehir Dubai’ye gitmek için en iyi zaman. Emirates’in DSF ve yarı yıl tatilini de içeren Dubai kampanyası kapsamında, uçak biletleri 10-30 Kasım 2014 tarihleri satın alınabiliyor.

Dubai, aralarında dünyanın en büyük alışveriş merkezi olan ve içinde çocuklar için Kidzania adlı eğlence merkezinin de bulunduğu Dubai Mall’la birlikte çok sayıda alışveriş merkeziyle dünya çapında tanınıyor.

Şehir, bölge ülkelerinin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden çeşitlilik arayan, ailecek güzel bir deneyim yaşamak isteyen alışveriş meraklısını kendisine çekiyor.

Dubai Sömestre Turları için Tıklayın

Dubai turunu tercih eden seyahatseverler, dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’da muhteşem Dubai manzarasının tadını çıkarabilirler. Burj Khalifa’nın hemen yanındaki Dubai Mall, bin 500’den fazla mağaza ve 150’den fazla restoranla alışveriş, yemek ve eğlencede dünya standartlarına sahip.

En uzun çeşme görünümüne sahip Dubai Fountain suları ise 500 fit yüksekliğine erişebiliyor. Ayrıca Dubai Mall’un karşısında bulunan Burj Khalifa Lake gösterileri; hafta içi 18.00- 22.00 ve hafta sonu 16.00 -23.00 saatleri arasında ücretsiz olarak izlenebiliyor. Her yarım saatte bir tekrarlanan ve yüksekliği 20 mili bile aşabilen şovlar uzaydan bile görülebiliyor.

Dubai Turu hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Burj Khalifa, Burj Khalifa Dubai, Dubai Mall, Dubai Shopping Fest, Dubai Shopping Fest 2015, Emirates, Emirates Dubai, Emirates dubai bilet, Emirates dubai kampanya, Kidzania, Kidzania dubai, Kidzania turu, Sömestre Tatili, Sömestre tatili 2015, Sömestre tatili dubai, Sömestre tatili ne zaman, World Expo 2020, World Expo 2020 Dubai,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları