Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai GITEX 2011 için hazır

28 Eylül, 2011 | 11:10

Dubai GITEX 2011 için hazır / Turizm haberleri

Dubai ‘de gerçekleşen GITEX fuarı, IT sektöründeki yerel ve uluslararası yüzbinlerce katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Ortadoğu’nun en büyük IT fuarı olan GITEX fuarının bu yılda geçen yıla oranla daha büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Dubai GITEX 2011 9-13 Ekim ‘de

Geçen yıl IT sektöründeki yerel ve uluslararası 3500 katılımcıyı ve 136000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi bir araya getiren fuar bu yıl 9-13 Ekim tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek.

Uzmanlar IT sektöründeki en son yeniliklerin görülmesi için GITEX fuarının mutlaka ziyaret edilmesi gerektiği konusunda birleşirken, seyahat acenteleri fuar tarihinin yakın olması nedeniyle rezervasyon yaptırmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğini vurguluyorlar.

Dubai GITEX 2011 fuarı için otel, ulaşım, transfer, rehberlik, vize gibi birçok hizmet veren seyahat acenteleri hazırladıkları fuar paketlerine özellikle şirketlerin ilgi gösterdiğini belirtiyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 Gitex, Dubai fuar, Dubai GITEX, Dubai GITEX 2011, Dubai GITEX 2011 fuar, Dubai GITEX fuarı, GITEX 2011, Gitex dubai, Gitex fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları