Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai GITEX 2011 için hazır

28 Eylül, 2011 | 11:10

Dubai GITEX 2011 için hazır / Turizm haberleri

Dubai ‘de gerçekleşen GITEX fuarı, IT sektöründeki yerel ve uluslararası yüzbinlerce katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. Ortadoğu’nun en büyük IT fuarı olan GITEX fuarının bu yılda geçen yıla oranla daha büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Dubai GITEX 2011 9-13 Ekim ‘de

Geçen yıl IT sektöründeki yerel ve uluslararası 3500 katılımcıyı ve 136000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi bir araya getiren fuar bu yıl 9-13 Ekim tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek.

Uzmanlar IT sektöründeki en son yeniliklerin görülmesi için GITEX fuarının mutlaka ziyaret edilmesi gerektiği konusunda birleşirken, seyahat acenteleri fuar tarihinin yakın olması nedeniyle rezervasyon yaptırmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğini vurguluyorlar.

Dubai GITEX 2011 fuarı için otel, ulaşım, transfer, rehberlik, vize gibi birçok hizmet veren seyahat acenteleri hazırladıkları fuar paketlerine özellikle şirketlerin ilgi gösterdiğini belirtiyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2011 Gitex, Dubai fuar, Dubai GITEX, Dubai GITEX 2011, Dubai GITEX 2011 fuar, Dubai GITEX fuarı, GITEX 2011, Gitex dubai, Gitex fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları