Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai ‘de Yemek Festivali Başlıyor

25 Şubat, 2017 | 12:21

Dubai Yemek Festivali turizmtatilseyahat

Dubai’de Yemek Festivali 1 Mart’da Başlıyor.

Her sene mart ayının ilk gününde başlayan ve dünya mutfağının çeşitli tatlarının Dubai’de katıldığı festivalin hazırlıkları başladı. 1 Mart’da başlayacak olan festivale ilginin yoğun olduğu ve bir çok ülkenin geleneksel mutfaklarının katılacağı festival bu sene Bab Al Shams Desert Resort & Spa ‘da gerçekleşecek.

Festivalin amacı dünya’ya Arap ve Arabistan yemek kültürünü tanıtmak olarak başlayan festival düzenlendiği ilk günden beri yoğun ilgi görmekte. Bu senenin konsepti ise “Çölde Akşam Yemeği” olarak belirlendi. Festivalin ise ana sponsoru ise, Al Hadheerah Desert restaurant ve Bab Al Shams Desert Resort & Spa sahiplendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mart, 2017 Yemek Festivali, Bab Al Shams Desert Resort & Spa, Dubai, Dubai Yemek Festivali,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları