Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai’de bekarlığa veda partisi!

03 Mart, 2014 | 17:43

Buse Terim Volkan Bahçekapılı

Teknik Direktör Fatih Terim’in modacı olduğunu iddia eden kızı Buse Terim Volkan Bahçekapılı ile evleneceği tarihi açıkladı. Buse Terim Dubai’de ise bekarlığa eda partisi yapacağını söyledi.

Magazin medyasında yer alan haberlere göre Buse Terim düğün tarihini açıkladı. Buse Terim Volkan Bahçekapılı çifti evlilik hazırlıklarına devam ederken Terim Sabah gazetesine yaptığı açıklamada ilişkisinin mutlu bir şekilde devam ettiğini söyledi.  Buse Terim Şeyda Coşkun ile çalıştığını, 5 kilo kaybettiğini ve düğüne az kaldığı için sıkı bir rejimle forma gireceğini açıkladı. 16 Mayıs’ta düğünü olacağını açıklayan Buse Terim “Bekarlığa veda partisi 1 Mayıs gecesi Dubai’de olacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
buse terim, buse terim dubai, Buse Terim Volkan Bahçekapılı, Buse Terim Volkan Bahçekapılı çifti, Buse Terim Volkan Bahçekapılı düğün, Buse Terim Volkan Bahçekapılı evlilik, Dubai, dubai bekarlığa veda, dubai parti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları