Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Alışveriş Festivali’ne ilgi artıyor

10 Şubat, 2010 | 11:56

Dubai Alışveriş Festivali'ne ilgi artıyor Her yıl düzenlenen Dubai Alışveriş Festivali’ne olan ilgi gün geçtikçe daha da artıyor.

Bu yıl 28 Şubat’a kadar sürecek olan  Dubai Alışveriş Festivali’ne dünyanın heryerinden alışveriş tutkunları akın ediyor.

Akılalmaz indirimleri  ziyaretçilerle buluşturan festival,  gittikçe artan ilgi ile her yıl daha da güzel geçiyor.

Dubai’de Alışveriş Festivali’nin başladığı tarihlerde gelen ziyaretçiler için bir çok şey düşünülmüş. Sürpriz çekilişler, konserler, geçit törenleri ve bir görsel şölen olan havai fişek gösterileri…

Dubai’de vergi ödeme sistemi olmadığından alışverişiniz oldukça ucuza maal oluyor. Festival zamanı ise fiyatlar daha da aşağı düşüyor.

Giyim, kozmek, elektronik eşya gibi  her türlü ürünü yarı fiyatına bulabileceğiniz Dubai Alışvariş Festivali’ne Türkiye’den de çok fazla talep var. Seyahat acentalarından alınan bilgiye göre, küresel ekonomik krize rağmen Dubai alışveriş turlarına oldukça ilgi var.

Sadece alışveriş değil güzel bir tatil ve eğlenceyi de bulabileceğiniz Dubai’de festival zamanı bulunmak istiyorsanız rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı öneririz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Alışveriş, Dubai Alışveriş Festivali, Dubai Alışveriş Festivali nezaman, Dubai Alışveriş Turları, Dubai Alışveriş Turu, Dubai de Gezilecek Yerler, Dubai Festivali, Dubai Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları