Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Alışveriş Festivali 2011 yaklaşıyor / Turizm Haberleri

18 Ocak, 2011 | 12:57

Dubai Alışveriş Festivali 2011 yaklaşıyor / Turizm Haberleri

Dubai Alışveriş Festivali 2011 20 Ocak tarihinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Dubai Alışveriş Festivali 2011 için tüm hazırlıklar tamamlanırken, Dubai Alışveriş Festivali ‘ne Türkiye ‘den büyük bir katılım bekleniyor. Türkiye ‘den birçok alışveriş tutkununun ziyaret edeceği Dubai alışveriş festivali 20 Şubat 2011 tarihine kadar sürecek.

Bu yıl 16.’sı düzenlenecek olan Dubai Alışveriş Festivali 2011 Dubai için de büyük bir turizm hareketi olarak biliniyor. Dünya ‘nın birçok yerinden turistler Dubai Alışveriş Festivali 2011 için Dubai ‘ye seyahat ediyor.

Turistik bir destinasyon olan Dubai, her yıl düzenlediği Dubai Alışveriş Festivali ile de turist sayısını daha da artırıyor.

1996 yılından bu yana yıllık olarak düzenlenen Dubai Alışveriş Festivali 2011 yılı için tüm dünyadan yaklaşık 1,6 milyon turiste ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

Dubai Alışveriş Festivali 2011 sadece alışveriş tutkunları değil eğlenceseverlerin de durağı

Dubai Alışveriş Festivali 2011 sadece alışveriş tutkunları değil, eğlenmeyi sevenler de tercih ediyor. Dubai Alışveriş Festivali 2011 ‘de sürpriz çekilişler, konserler, geçit törenleri ve bir görsel şölen olan havai fişek gösterileri…

Dubai Alışveriş Festivali büyükler ve çocukar içinde çeşitli etkinlikler sunarken, festival de sporseverlerde açık tenis turnuvası, buz hokeyi ve futbol turnuvası gibi çeşitli spor olaylarını izleme şansına sahip olabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alışveriş, Alışveriş Festivali, Alışveriş Festivali 2011, Alışveriş turu, Alışveriş Tutkunları, Dubai, Dubai Alışveriş, Dubai Alışveriş Festivali, Dubai Alışveriş Festivali 2011, Dubai Festival, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları