Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dubai Airshow başlıyor

26 Eylül, 2011 | 17:16

Dubai Airshow başlıyor / Turizm Haberleri

Orta Doğu ‘nun en büyük fuarlarından biri olan Dubai Airshow kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Dubai Airshow 2011 22. yılında da Orta Doğu’nun Havacılık ve Uzay alanındaki en büyük fuarı olmaya devam ediyor. İki yılda bir düzenlenen Dubai Airshow ‘u 2009 yılında 52798 kişi ziyaret etmişti.

Bu yıl ise, Havacılık ve Uzay endüstrisindeki dünyanın önde gelen şirketlerini Dubai’de buluşturan Dubai Airshow ‘a daha büyük bir talep bekleniyor.

2009 yılında 2007 yılına göre % 18 büyüme oranı yakalayan fuarın bu trendini 2011 yılındada devam ettirmesi beklenirken, dev fuar 13-17 Kasım 2011 tarihleri arasında Airport Expo’da gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airshow, Dubai, Dubai Airshow, Dubai Airshow 2009, Dubai Airshow 2011, Dubai Airshow fuarı, Dubai Airshow fuarı 2011, Dubai fuar, Havacılık, Havacılık fuarı, Uzay, Uzay fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları