Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dr. Öz’ün de yer aldığı THY’nin ‘Beş Duyu’ reklamı milyonlara ulaştı

09 Şubat, 2018 | 15:51

Türk Hava Yolları’nın ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz’ün yer aldığı reklam kampanyası büyük ilgi görüyor. THY’nin son kampanyası ‘Beş Duyu’ adlı dünyada milyonların büyük ilgisini çekti. Ünlü cerrah THY hakkında “Bizim en büyük markamız.” ifadesini kullandı.

Türk Hava Yolları’nın ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz’ün yer aldığı reklam kampanyası büyük ilgi görüyor. THY’nin son kampanyası ‘Beş Duyu’ adlı dünyada milyonların büyük ilgisini çekti.

ABD’de yaşayan ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz’ün oynadığı Türk Hava Yolları’nın ‘Beş Duyu'” adındaki son reklam kampanyası dünyada büyük yankı uyandırdı.

THY da, küresel alanda marka gücünü ABD’de yaşayan dünyaca ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz ile sağlamlaştırmış oldu.

Öz’ün de yer aldığı THY’nin ‘Beş Duyu’ reklamı Super Bowl’da gösterildi

ABD’de televizyon yapımlarına verilen Emmy Ödülü’nü de alan “The Dr. Oz Show” isimli sağlık talk şovuyla milyonlarca insanın tanıdığı bir sima olan Mehmet Öz, “Beş Duyu” reklam filmi, ABD’de her yıl en çok izlenen televizyon programı olan ve bu yıl 52.’si organize edilen Amerikan futbolu final mücadelesi ‘Super Bowl’ sırasında gösterilmişti.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Amerika Turları sizi bekliyor.

Geçtiğimiz pazar günü düzenlenen ve sadece ABD’de 110 milyondan fazla insanın takip ettiği Super Bowl’da ilk kez gösterilen film sayesinde THY çok daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış oldu.

THY’nin ‘Beş Duyu’ reklamı sosyal medyada da büyük beğeni topladı

Öte yandan 90 saniyelik “Beş Duyu” adlı reklam filmi sosyal medyada da oldukça yüksek izlenme ve beğenilme oranlarına ulaştı.

Bir haftadan daha az bir sürede video paylaşım kanalı YouTube’ta 15 milyondan fazla, Facebook’ta ise 700 binden kere izlenen film, sosyal paylaşım ağlarında binlerce kez beğenildi ve paylaşıldı.

Dr. Öz: Türkiye için muhteşem bir durum

THY’nin reklam kampanyası ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan ünlü cerrah Dr. Mehmet Öz, reklam filmi sayesinde Amerikalıların Türkiye’yi çok daha yakından tanıma şansı bulduğunu belirterek, “Türkiye için muhteşem güzel bir durum. Türkiye’de yaptığımız programlar o kadar güzel ki, dünyanın her tarafı bizi takip ediyor. Ne kadar kreatif bir toplum olduğumuzu hiç unutmamalıyız. Türk olduğumla iftihar ediyorum. Her gün Türk olduğumu herkese hatırlatıyorum. Her sene de Türkiye’ye geliyorum.” şeklinde ifadeler kullandı.

Geçtiğimiz yılın temmuz ayından bu yana THY ile çalıştıkları reklam kampanyasından büyük onur duyduğunu belirten ünlü cerrah Öz, dünyadaki hava yolları içinde en fazla farklı noktaya uçuşu olan şirketin THY’nin olduğunu da sözlerine ekleyip, “THY bizim en büyük markamız.” yorumunda bulundu.

Dr.Öz: İnsan vücudu spor yapmadan kuvvetli kalamaz

Dr. Mehmet Öz, çarşamba günü Türk Hava Yolları’nın sponsorluğunda organize edilen ve New York’un en önemli simgelerinden olan Empire State Binası’na çıkma koşusunun ödül törenine katıldı.

Ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz, insanların dinç kalması için mutlaka düzenli olarak egzersiz yapmalarını belirterek, “insan vücudu spor yapmadan kuvvetli kalamaz.” dedi.

106 katlı Empire State Binası’na çıkma koşusuna katılan ve tam 1576 basamak çıkarak binanın 86. katına ulaşan engelli sporcuların da muhteşem bir başarıya imza attıklarını söyleyen Mehmet Öz, merdiven çıkmanın önemli bir kardiyo egzersizi olduğunu söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Beş Duyu, Dr. Mehmet Öz, Empire State Binası, New York, Super Bowl, THY, Ünlü Türk cerrah, Ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları