Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dr. Evren Kutlay “Osmanlı Döneminde Avrupa Müziği” semineriyle YTÜ’nde

08 Ekim, 2012 | 14:20

Dr. Evren Kutlay “Osmanlı Döneminde Avrupa Müziği” semineriyle YTÜ’nde…

Piyanist-Müzikolog Dr. Evren Kutlay,10 Ekim’de Yıldız Teknik Üniversitesi’nde “Osmanlı Döneminde Avrupa Müziği” başlıklı bir seminer vermeye hazırlanıyor.

2012-2013 MSSB Güz Seminerleri kapsamında,Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü tarafından düzenlenen seminer 10 Ekim 2012 Çarşamba, saat 14.00’te gerçekleşecek.

Dr. Evren Kutlay’ın “Osmanlı Döneminde Avrupa Müziği” başlıklı seminerinin herkese açık olduğu duyruldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dr. Evren Kutlay, Dr. Evren Kutlay seminer, Evren Kutlay, Evren Kutlay seminer, müzik seminer, Osmanlı Dönemi Avrupa Müziği, Osmanlı Döneminde Avrupa Müziği, Osmanlı Döneminde Avrupa Müziği semineri, seminer, Yıldız Teknik Üniversitesi, YTÜ,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları