Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dövmenin sanatla buluştuğu fuar: İstanbul Tattoo Convention

25 Ağustos, 2014 | 14:36

19-21 Eylül tarihleri arasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde üçüncüsü düzenlenecek olan İstanbul Tattoo Convention 2014’ de dünyanın en önemli sanatçıları ve dövme sanatı tutkunları bir araya gelecek.

Golden Arrow Tattoo & Piercing tarafından düzenlenen fuarda dünyadaki bir çok ülkeden ve Türkiye’ den tanınmış dövme sanatçıları geleneksel ve modern yöntemlerle yapacakları dövmeleri sergileyecekler.

Günümüzün yükselen trendi dövme, Anadolu’nun Doğu ve Güneydoğusunda eskiden bedenin süslenmesinden öte kötülüklerden korunmak, şans ve bereket için yapılırdı. Dövmenin tarihi M.Ö. 30.000 yıl öncesine dayanmaktadır. Kızılderililer, eski Mısır, Kazak ve Kırgız Türklerinde sıkça görülürdü.

Sanatsal zenginliklerin ve kültürel çeşitliliğin vücuda ne şekilde yansıdığını, renklerin, boyanın, çizgilerin ve detayların hepsinin insan vücuduna nasıl aktarıldığını dövme sanatı tutkunlarına göstermek amacı ile düzenlenen İstanbul Tattoo Convention 2014 bu sene de Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde yapılacak.

Golden Arrow Tattoo & Piercing üç senedir Türkiye’deki dövme fuarının ev sahipliğini başarı ile üstleniyor. Golden Arrow Tattoo & Piercing, Dünya daki bir çok ülkeden ve Türkiye’ deki bir çok şehirden gelen dövme sanatının usta isimlerini İstanbul Tattoo Convention 2014’ de buluşturuyor.

Dünyaca ünlü dövme sanatçıları ve ülkemizde dövmecilik sanatına değer katan Türk ustalarının yanı sıra dövme tutkunları çok keyifli üç gün geçirecek.

Fuarın Açılış ve Kapanış Saatleri

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

19 Eylül Cuma 14.00 – 21.00

20 Eylül Cumartesi 11.00 – 21.00

21 Eylül Pazar 14.00 – 20.00

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dövme fuarı, Dövme istabul, dövme sanatı, Golden Arrow Tattoo & Piercing, istanbul dövme fuarı, İstanbul Tattoo Convention, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, Tattoo Convention, Tattoo Convention 2014,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları